Zdanie samochodu

Odbiór auta
Październik 5, 2017
Umowa cesji
Październik 7, 2017

Zdanie samochodu

W końcu nawet długoterminowy wynajem samochodów dobiega końca i przychodzi czas zwrócenia wynajętego auta do wypożyczalni samochodów.

Zdanie pojazdu do odbywa się w siedzibie firmy w Szczecinie lub w wybranym punkcie zwrotu auta wcześniej po umówionym terminie i godzinie zwrotu. W trakcie zwrotu pracownik wypożyczalni sprawdza, czy auto nie ma uszkodzeń oraz zadaje pytania dotyczące potencjalnych problemów, które mogły pojawić się w trakcie użytkowania pojazdu. Procedura zdania pojazdu do wypożyczalni po ustaniu najmu trwa zazwyczaj kilka minut i polega także na oględzinach pojazdu, które klient użytkował przez dni określone w umowie. Następnie wykonywana jest notatka w umowie najmu samochodu, w której spisywane są wszelkie informacje dotyczące wynajętego pojazdu: m.in. jego stanu technicznego, czy auto jest czyste i czy posiada zatankowany bak. W przypadku orzeczenia braku uszkodzeń  i poprawnego stanu pojazdu dokonuje się zwrotu kaucji, która została wpłacona na początku wynajmu auta.  W dokumencie znajduje się także informacja czy została zwrócona w związku z najmem pojazdu kaucja wpłacona jeszcze przy wypożyczeniu samochodu. Jeśli z jakichkolwiek przyczyn zostanie wstrzymana kaucja klient zostanie o tym fakcie poinformowany a także uzyska informacje co było przyczyną wstrzymania jej zwrotu. Wypożyczalnia samochodów działa w sposób transparentny i nie dokonuje żadnych kroków na szkodę wynajmującego auto.

Gwarantujemy, że nasza wypożyczalnia samochodów z województwa zachodniopomorskiego dba o wygodę każdego z naszych klientów, w trosce o to, by nasza usługa w biurze w  Szczecinie czy każdym innym punkcie, w którym działamy, była w pełni satysfakcjonująca.

Jeśli więc szukacie Państwo na terenie Szczecina wypożyczalni, od której oczekujecie profesjonalnego podejścia do klienta, a także samochodów, spełniających Wasze wymagania, to zapraszamy do kontaktu.