Wynajmij 9-osobowy bus z kierowcą

Jeśli organizujesz podróż większej grupy osób, wynajem busa z kierowcą będzie dla Ciebie najwygodniejszym rozwiązaniem. Zwłaszcza gdy uczestnicy wyjazdu planują pozostać przez pewien czas w miejscu, do którego się udają. Dzięki skorzystaniu z usług profesjonalnych kierowców nie musisz martwić się o to, w jaki sposób odstawisz auto do wypożyczalni, ponieważ zajmie się tym nasz pracownik.

Wynajem busa z kierowcą sprawdza się w wielu sytuacjach:
 • przewozu pracowników na miejsce pracy i z powrotem,
 • organizacji wycieczek pracowniczych, szkolnych, młodzieżowych,
 • organizacji różnego typu wyjazdów (szkolenia, konkursy, delegacje),
 • prywatnych wyjazdów wakacyjnych i urlopowych,
 • ślubów i wesel.
 • Zapewniamy atrakcyjne warunki cenowe zarówno w przypadku wynajmu krótko-, jak i długoterminowego. Oferujemy także możliwość wyboru modelu samochodu, a formalności związane z wynajmem ograniczamy do minimum.

  Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę

  Wypożyczalnie aut to dziś bardzo potrzebne i pożądane przedsiębiorstwa. W całym kraju powstaje ich coraz więcej, a zróżnicowanie ofert, takich jak wynajem auta dostawczego, osobowego, a nawet wynajem busa z kierowcą, jest wręcz imponujące! Klienci mają dzięki temu praktycznie nieograniczone możliwości planowania podróży i bardzo szeroki wybór różnych typów oraz modeli pojazdów. Część wypożyczalni udostępnia różnego rodzaju pakiety usług dodatkowych, niejednorodne – a przez to korzystniejsze dla klientów – są także metody wyceny. Z ofert udostępnianych w tej branży korzystają dzięki temu zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa z Polski i z zagranicy, bardzo chętnie korzystając przy tym z doradztwa, jakiego wypożyczalnie również chętnie im udzielają. A porady dotyczą na przykład tego, jaki model auta wybrać w danej sytuacji i z jakich pakietów skorzystać, by zoptymalizować koszty (dotyczy to zwłaszcza przedsiębiorstw, które włączają dokument zakupu usługi do swoich rozliczeń księgowych). Przedsiębiorcy, którzy chcą skorzystać z usług wypożyczalni aut, nie zawsze wiedzą jednak o tym, że prócz wynajmu samego auta mogą rozważyć także inną możliwość, mianowicie wynajem busa z kierowcą.

  Kiedy warto skorzystać z takiej usługi?

  Dla kogo została ona stworzona? Możemy wskazać kilka przykładowych zastosowań tego typu oferty. Wynajem busa z kierowcą zainteresuje przede wszystkim osoby, które chcą zapewnić transport grupy kilku osób do wskazanego miejsca docelowego i z powrotem, ale bez konieczności wskazywania kierowcy pojazdu. Po co przedsiębiorstwo ma bowiem oddelegowywać jednego pracownika tylko po to, by zawiózł on inne osoby w dane miejsce pracy, skoro można powierzyć prowadzenie auta profesjonalnemu kierowcy, a własnemu pracownikowi zlecić w tym czasie ważniejsze zadania wewnątrz firmy? Dla wielu pracodawców osoba przeszkolona i doświadczona w zakresie wykonywania firmowych obowiązków jest bardziej potrzebna właśnie w siedzibie firmy, a zadania takie, jak przewóz osób, pracodawcy ci zdecydowanie wolą powierzyć fachowemu kierowcy z zewnątrz. W ten sposób organizacja korzysta z pełnego outsourcingu w zakresie transportu i z pewnością zauważa wiele korzyści płynących z lepszego gospodarowania zasobami ludzkimi.

  Wynajem busa z kierowcą to usługa skierowana nie tylko do sektora prywatnych przedsiębiorstw. Chętnie korzystają z niego także instytucje, stowarzyszenia i inne organizacje. Wyobraźmy sobie, że szkoła chce wysłać uczniów na konkurs do innego województwa. W takim przypadku uczestnikom konkursu muszą towarzyszyć dorośli opiekunowie. Liczba osób udających się w podróż może zatem przekraczać dopuszczalną liczbę pasażerów zwykłego auta osobowego. Z pomocą przychodzi wówczas dyrekcji właśnie oferta wynajmu busa z kierowcą. Warto przy tym odnotować, że na instytucjach – zwłaszcza placówkach sprawujących pieczę nad dziećmi i młodzieżą – ciąży szereg obowiązków związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa podopiecznym. Wynajem busa z kierowcą w dobrej wypożyczalni aut to gwarancja, że samochód będzie sprawny, z aktualnymi badaniami, w idealnym stanie technicznym. I druga równie ważna kwestia: będzie też prowadzony przez profesjonalnego kierowcę, posiadającego wszystkie niezbędne uprawnienia. Dla instytucji współpraca z wypożyczalnią ważna jest z jeszcze jednego powodu: wypróbowany dostawca usług przewozu osób może zapewnić kompleksową obsługę wszystkich tego typu wyjazdów, a przecież delegacje, konkursy, szkolenia i inne tego typu podróże organizowane są systematycznie.

  Rozważając wynajem busa z kierowcą warto zauważyć, że jeśli podróżujący sami pokrywają koszty transportu, dzięki podziałowi kosztów na kilka osób mogą zyskać opłatę porównywalną z biletami autobusowymi.