Potrzebujesz dużego auta na większą liczbę osób?

Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie wynajem busa 9-osobowego. Do prowadzenia tego typu pojazdu wystarczy prawo jazdy kategorii B!

Wypożyczenie auta sprawia, że przygotowania do podróży przebiegają komfortowo. Sam wybierasz interesujący Cię model pojazdu. W naszej ofercie znajdują się busy, które zapewniają wszystkim pasażerom odpowiednią ilość miejsca – także na ewentualne bagaże. Formalności ograniczamy do minimum, a po ich dopełnieniu pozostaje nam już tylko przekazać kierowcy kluczyki do auta.

Odciążamy Cię we wszystkich kwestiach związanych z przygotowaniem busa nawet do długich podróży. Otrzymujesz do dyspozycji samochód w doskonałym stanie technicznym, z kompletem dokumentów, zatankowany i czysty.

Oferta wynajmu busów 9-osobowych w Szczecinie skierowana jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Jeśli zastanawiasz się, jakim środkiem transportu przewieźć pracowników lub zabrać całą rodzinę na wakacje, właśnie znalazłeś rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę
 

Nasza oferta busów

Opel-Vivaro-wypozyczalnia-busow-1170x779new

Opel Vivaro

ford-9-osobowy-new

Ford 9 Osobowy

wynajem renault trafic 9 osobowy

Renault Trafic

wynajem mercedes

Mercedes Vito

 

Jeśli w podróż udaje się więcej osób, niż pięć lub sześć i chcą, by podróż ta była komfortowa, najlepszą opcją transportu okazuje się wynajęcie busa 9 osobowego. To znacznie wygodniejsze, niż angażowanie dwóch samochodów osobowych i dwóch kierowców, a jednocześnie znacznie korzystniejsze cenowo. Dwa samochody osobowe generują nieraz większe zużycie paliwa, niż jeden bus. Podróż większym autem jest zatem po prostu tańsza – a wynajem busów 9 osobowych pozwala dodatkowo zoptymalizować koszty. To jednak niejedyny powód, dla którego klienci decydują się na skorzystanie z tej oferty. Istnieje także wiele innych korzyści – warto je znać i wziąć pod uwagę, gdy planuje się przewiezienie większej liczby osób.

Czy auto może kierować autem osoba posiadająca kategorię B?

Do niezaprzeczalnych atutów usługi, takiej jak wynajem busów 9 osobowych, należy fakt, że wiąże się ona z bardzo dogodnymi, niewymagającymi formalnościami. Prowadzenie auta przewidzianego na taką liczbę pasażerów nie wymaga żadnych dodatkowych uprawnień, a jedynie prawa jazdy kat. B. Oczywiście nie mówimy tu o sytuacjach, kiedy przewóz osób traktowany jest jako działalność zarobkowa, zawodowa. Jednak zwykła podróż w większym gronie nie wymaga od kierowcy spełniania jakiś szczególnych wymagań. Również sama procedura wynajmu busów 9 osobowych jest nieskomplikowana.

Co więcej – klient ma możliwość wyboru samochodu, który szczególnie odpowiada jego wymaganiom. Może się zdarzyć na przykład tak, że dana osoba preferuje podróżowanie samochodami określonej marki, ponieważ ceni funkcjonujące w produkowanych przez nią modelach rozwiązania techniczne. Każdy samochód przystosowany jest do nieco innego stylu jazdy i kierowca – klient wypożyczalni aut – może mieć pod tym kątem określone wymagania. Może zdarzyć się również tak, że dana osoba miała już do czynienia z konkretnym modelem busa, jeździła w przeszłości takim samochodem, więc obecnie chętnie skorzysta raz jeszcze z takiego właśnie samochodu, udając się w dłuższą podróż bez konieczności wypróbowywania pojazdu. W takim przypadku wystarczy po prostu zarezerwować w wypożyczalni auto interesującej nas marki, by mieć pewność, że będzie ono dostępne w terminie planowanej podróży. Rezerwowanie samochodu z wyprzedzeniem jest w ogóle godną polecenia taktyką w przypadku wynajmu busów 9 osobowych, ponieważ podaż tego rodzaju samochodów na rynku jest mniejsza, niż małych aut i nie wszystkie wypożyczalnie mają w swojej flocie takie modele. Zgłaszając zapotrzebowanie na auto z wyprzedzeniem zyskuje się gwarancję, że zgodnie z planem zostanie ono udostępnione o umówionej dacie i godzinie.

Istnieje wiele sytuacji, w których klienci decydują się na wynajem busów 9 osobowych. Można wskazać tu przykłady zarówno osób indywidualnych, jak i prowadzących działalność gospodarczą. Pierwsza grupa – czyli kierowcy wypożyczający pojazd do celów prywatnych – poszukują tego typu oferty najczęściej w sezonie wakacyjnym. Bus jest idealny, jeśli planuje się wyjazd na wczasy wraz z rodziną – na przykład w grupie dwóch zaprzyjaźnionych rodzin: dwoje rodziców i troje dzieci plus dwoje rodziców i dwoje dzieci. Być może na takim właśnie przykładzie lepiej widać, że wynajem busów 9 osobowych stwarza możliwości zabrania na wakacje naprawdę dużej grupy osób Druga najczęściej spotykana sytuacja, w której klienci zainteresowani są wynajmem busów 9 osobowych, to delegacje pracownicze bądź przewóz pracowników do pracy na przykład za granicą. W takiej sytuacji można w wygodny sposób podwieźć na miejsce zatrudnienia kilka osób jednocześnie. Podział kosztów podróży sprawia, że dla każdej z tych osób jest to opłacalne.

Bus Tourneo

Zyskowna ekonomia wynajmu

Wynajęcie busa jest o wiele bardziej ekonomiczne niż wyprawa dwoma lub trzema autami 5 osobowymi. Oszczędność z wynajmu busa polega na zmniejszeniu budżetu niż wynajem indywidualnego mniejszego samochodu.


Oferta wynajmu busa osobowego kierowana jest w stronę :
- osób prywatnych potrzebujących większego środka transportu
- szkół
- biur podróży oraz innych organizatorów wyjazdów turystycznych
- firm
- grup muzycznych
- teatrów
-drużyn sportowych

Z oferty wypożyczenia busa osobowego korzystają firmy i przedsiębiorcy potrzebujący regularnego transportu dla swoich ekip pracowniczych na terenie Szczecina czy krajów sąsiadujących.

Z uwagi na to, że pojazdy te posiadają do 9 miejsc łącznie z kierowcą można je prowadzić na zwykłe prawo jazdy kategorii B (pojazd o liczbie miejsc do 9 wraz z kierowcą jest uważany przez Kodeks Drogowy za samochód osobowy).


Wynajem busa osobowego z kierowcą.

Wypożyczenie busa z kierowcą to idealne rozwiązanie dla osób pragnących dokonać transferu np. z lotniska lub inne lokalizacji. Jest to rozwiązanie wynajmu krótkoterminowego dla tych którzy cenią sobie:
- wygodę - podczas podróży można wypocząć, przygotować się do ważnego spotkania
-bezpieczeństwo - oferowane jest wygodne i komfortowe oraz bezpieczne auto 9 osobowe, którego dopełnieniem jest wykwalifikowany z doświadczeniem kierowca.
- oszczędność, która wynika z faktu, że podróżowanie w większym gronie jednym pojazdem za stawkę umówioną wcześniej na etapie rezerwowania usługi wynajmu auta 9 osobowego z kierowcą

Wynajem długoterminowy to idealne rozwiązanie dla firm

Dla klientów biznesowych przygotowaliśmy ofertę wynajmu długoterminowego. Usługa ta polega na wynajmie na okres powyżej miesiąca. Wynajem jest korzystniejszy niż znany leasing głównie z uwagi na względy podatkowe. Wynajem długoterminowy busa odciąża firmę od konieczności zarządzania flotą. Wypożyczalnia samochodów zajmuje się wszelkimi sprawami związanymi z utrzymaniem samochodów a w przypadku usterki dostarczane jest na miejsce zdarzenia auto zastępcze.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu: Renault trafic 9 osobowy, Opel Vivaro lub Ford Transit Custom 9 osobowy. Wybierz model busa osobowego do wynajmu dla siebie. Busy posiadają komfortowe fotele, nowoczesną klimatyzację i ogrzewanie, radio i nawigację umilające czas w podróży.

Zdecydowanych na skorzystanie z oferty Auto67 serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź osobistego w siedzibie w Szczecinie w celu ustalenia wszelkich szczegółów współpracy. Z uwagi na to, że usługa świadczona każdemu z naszych klientów nieco się różni, nasz cennik jest raczej elastyczną formą szacunkowego określenia kosztów. Dokładną wycenę ustalamy z zainteresowanymi indywidualnie, chcąc maksymalnie dostosować cenę do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Zdecydowanych na skorzystanie z oferty Auto67 serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź osobistego w siedzibie w Szczecinie w celu ustalenia wszelkich szczegółów współpracy. Z uwagi na to, że usługa świadczona każdemu z naszych klientów nieco się różni, nasz cennik jest raczej elastyczną formą szacunkowego określenia kosztów. Dokładną wycenę ustalamy z zainteresowanymi indywidualnie, chcąc maksymalnie dostosować cenę do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Oferujemy również busy dostawcze

Nie wahaj się! Oferujemy wynajem busów 9-osobowych, co stanowi doskonałą odpowiedź na potrzeby firm oraz osób prywatnych. Z wynajmu można skorzystać w wielu sytuacjach, od wyjazdów służbowych, integracji, wyjazdów na konkursy i spotkania biznesowe, przez podróże z przyjaciółmi, aż po przewóz gości w czasie tak istotnych wydarzeń jak śluby czy urodziny. Wszystkie busy są w pełni sprawne i monitorowane pod tym względem przed wypożyczeniem. Ponadto busy są wyposażone w najbardziej potrzebne do komfortowej jazdy elementy. Możesz wypożyczyć je na krótki lub długi okres, w zależności od swoich potrzeb. Jeśli masz jakieś pytania w tym zakresie, skontaktuj się z obsługą wypożyczalni, która udzieli ci wszelkich informacji.

Hashtag #bus #busy #wynajembusa #wynajembusów #wypożyczalniabusówSzczecin #Szczecinwynajembusa #wynajembusaSzczecincennik