Kaucja pobierana jest w celu zabezpieczenia potencjalnych kosztów naprawy uszkodzonego pojazdu. Firma Auto67.pl, w trosce o wysoką jakość usługi dla osób, które regularnie korzystają z jej oferty, przewiduje wypożyczenie samochodów bez kaucji.

Wierzymy w to, że nasi klienci potrzebują przede wszystkim sprawnego auta – zarówno na wakacyjne wypady, jak i do wygodnego przemieszczania się po miastach i między nimi. Dlatego też nasza wypożyczalnia samochodów ze Szczecina oferuje możliwość wynajęcia pojazdu bez kaucji. To natomiast skutecznie redukuje koszty najmu, co czyni prezentowaną ofertę jeszcze ciekawszą.

Dla kogo jest ta promocja?

Jest to promocja dla stałych klientów, którzy pożyczali samochód w firmie Auto67 co najmniej 5 razy. Cenimy sobie bowiem zaufanie, jakim darzą nas osoby decydujące się na nasze usługi i chcemy odwdzięczyć się im tym samym.

Wynajmij auto bez kaucji!

Jeśli więc szukacie dobrej wypożyczalni samochodów w Szczecinie, proponującej wynajęcie auta bez kaucji, to zapraszamy do naszej firmy! Przekonacie się, że będąc stałymi klientami Auto67, poznacie korzyści wynikające z tej wyjątkowej promocji, jak również z całej oferty, którą dla Was przygotowaliśmy.