Wynajem samochodów krótkoterminowy
w wypożyczalni samochodów auto67.pl

Wypożyczalnia aut auto67.pl oferuje krótkoterminowy wynajem samochodów osobowych oraz dostawczych. Wynajem krótkoterminowy obejmuje wypożyczenie samochodu na okres maksymalnie do 30 dni.
Wynajem krótkoterminowy jest szczególnie polecany wszystkim tym, którzy przyjeżdzają w celach służbowych lub celach prywatnych na dworzec Główny, lotnisko w Goleniowie, lotnisko w Berlinie czy do miasta Szczecin a także do innych miast gdzie auta nasze są również dostępne jak np. Międzyzdroje. Taki wynajem pozwala na korzystanie z samochodu w sposób nieograniczony i bez zbędnego oczekiwania na jakikolwiek transport. To też idealne rozwiązanie dla osób, które nie posiadają środka transportu albo ich pojazd jest aktualnie unieruchomiony.
W przypadku samochodów dostawczych wynajem krótkoterminowy auta idealnie sprawdza się gdy potrzebny jest przewóz towarów, rzeczy w ramach przeprowadzki lub też auto posiadane aktualnie przez Państwa nie umożliwia transportu takich przedmiotów. Dzięki temu, że posiadamy w ofercie auta o różnych gabarytach jesteśmy w stanie sprostać każdemu zapotrzebowaniu klienta i w każdym czasie.
Nasza flota składa się tylko z pojazdów który każdy posiada ubezpieczenie (OC, AC, Assistance). Pozwala to na zminimalizowanie odpowiedzialności najemcy za wypożyczony samochód w przypadku nieszczęśliwego wypadku. Warto zatem rozważyć wybór wynajmu samochodu w naszej wypożyczalni aby w sposób nieograniczony móc się przemieszczać po Szczecinie i okolicach czy też dalej.

Zalety wynajmu krótkoterminowego:

  • Dostępność potrzebnego auta od zaraz
  • Dostęp do auta o potrzebnych gabarytach
O nasLokalizacje