Nieoczekiwane zdarzenie na drodze to coś, co może spotkać każdego kierowcę. Najczęściej ma to miejsce w tym momencie, w którym najmniej się tego oczekuje, zatem niezwykle trudno być przyszykowanym na ewentualność awarii. Wówczas najważniejsza jest umiejętność zażegnania kryzysu w możliwie szybkim czasie. Auto67 to dostępna przez całą dobę wypożyczalnia lawet w Szczecinie oferująca wynajem na bardzo korzystnych, ustalanych indywidualnie z każdym z klientów warunkach. Dzięki nam w razie awarii klient będzie mógł sprawnie i bezpiecznie, a na dodatek samodzielnie przetransportować uszkodzone auto do warsztatu samochodowego lub inne miejsce, oszczędzając dzięki braku konieczności wzywania firmy oferującej kompleksową pomocą drogową. Oczywiście równie dobrze laweta może okazać się niezbędna do przewiezienia auta nowego bądź nieuszkodzonego.

Posiadamy lawety dostosowane do przewożenia samochodów o zróżnicowanych cechach gabarytowych, w tym również modele służące do transportu dwóch aut. Różnią się one między sobą rozmiarami, szerokością oraz pakownością. Przed udostępnieniem każda laweta przechodzi odpowiedni przegląd, wszystkie są również systematycznie serwisowane i wzmacniane w trosce o bezpieczeństwo transportu. Lawetę można wypożyczyć wraz z wysoko wykwalifikowanym, doświadczonym kierowcą.

Wynajem lawety w Szczecinie – cena

Cena wynajmu lawety w naszej wypożyczalni w Szczecinie zależy od wielu czynników. Zwykle ostateczną wycenę ustalamy z klientem indywidualnie i razem określamy stawkę dzienną. Zawsze mamy na uwadze konkretne okoliczności, ewentualne koszty dowozu lawety w ustalone miejsce, okres najmu, jak i oczekiwania wynajmującego. Staramy się robić wszystko, aby współpraca między nami i naszymi klientami była możliwie korzystna dla obu stron. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z oferty Auto67 serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego. Mimo tego, iż nasza siedziba znajduje się w Szczecinie, chętnie świadczymy nasze usługi także poza miastem.