Bardzo istotną część oferty Auto67 stanowi wynajem aut sportowych. Nasza flota składa się z najbardziej luksusowych modeli należących do znanych i cenionych, znajdujących się w absolutnej czołówce marek, w tym między innymi Nissan, Lamborghini, BMW, Audi, Mercedes, Bentley, Porsche i wiele innych. Nie da się ukryć, że w dobie XXI wieku, kiedy niemal każdy z nas posiada własne auto, samochód stanowi niezwykle ważny element naszego wizerunku i mowa tu nie tylko o osobach prywatnych, ale także (a może w szczególności) o firmach.

Luksusowe auto to dla przedsiębiorców nie tylko wysoki komfort użytkowania i niezależność związana z możliwością swobodnego docierania na spotkania z partnerami biznesowymi czy klientami, ale także wizytówka. Wśród mieszczących się w ofercie modeli aut nasi klienci mogą wybrać to najbardziej dostosowane do swoich potrzeb. W zależności od tego, czy szukasz emocjonującej przygody, czy chciałbyś użytkować któryś z naszych samochodów na co dzień, z całą pewnością trafisz na coś dla siebie. Jako eksperci udzielimy Ci niezbędnych rad, także dotyczących sposobu prowadzenia auta sportowego.

Usługa dostosowana do potrzeb klienta

Bardzo często nasza wypożyczalnia samochodów sportowych w Szczecinie udostępnia auta klientom zainteresowanym wykorzystaniem ich na rozmaitych uroczystościach. Piękne, sportowe auto z pewnością zrobi niesamowite wrażenie na ślubie czy weselu, zwłaszcza kiedy zostanie udekorowane w klasyczny sposób. To także rozwiązanie, które sprawdzi się na wieczorach kawalerskich lub panieńskich, wszelkich imprezach firmowych, wydarzeniach o charakterze reklamowym czy innych eventach, w których uczestnicząca marka chciałaby się dobrze zaprezentować. Wówczas proponowaną przez nas usługę stanowi wynajem krótkoterminowy na okres indywidualnie określany z klientem. Zawsze staramy się, aby zakres oraz cena usługi była dostosowana do oczekiwań wynajmującego, dlatego oferujemy również wynajem samochodów luksusowych. Jesteśmy elastyczni i zorientowani na współpracę jak najkorzystniejszą dla obu stron.