Auto67 oferuje długo- oraz krótkoterminowy wynajem aut luksusowych w Szczecinie na bardzo korzystnych, każdorazowo dostosowywanych do osobistych oczekiwań naszych klientów warunkach. Posiadamy niezwykle rozbudowaną i wciąż rozszerzaną o nowe modele flotę ekskluzywnych aut znanych i cenionych marek, w tym między innymi BMW, Mercedes, Audi, czy Porsche, stanowiących dla siebie reklamę samą w sobie. Wśród nich znajdują się zarówno auta stworzone z myślą o codziennym użytkowaniu, jak i modele dla koneserów, nastawione raczej na obfitą w emocje jazdę sportową. Z naszych usług mogą korzystać klienci indywidualni ceniący sobie luksus, wysoką estetykę wykończeń, liczne udogodnienia i dobrą cenę auta, a także chcące zadbać o wizerunek firmy. W ramach wynajmu samochodów luksusowych świadczymy też usługi przewozowe VIP (auto z przydzielonym, wysoko wykwalifikowanym kierowcom) dedykowane zwłaszcza klientom biznesowym.

Auto na szczególną okazję

Obecne w naszej szerokiej ofercie auta luksusowe chcielibyśmy zaproponować również klientom zainteresowanym krótkoterminowym wypożyczeniem samochodu na uroczystość ślubną, wieczór panieński bądź kawalerski, imprezę okolicznościową, rozmaite eventy firmowe czy wydarzenia służące promowaniu marki, na których ekskluzywny samochód zrobi odpowiednie wrażenie na odbiorcach. Nasze samochody są chętnie wykorzystywane również na planach filmowych, teledysków czy reklam. Oprócz tego zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą aut sportowych.

skoda-superb

Skoda Superb

od 175PLN/ dzieńwynajem mazda

Mazda 6 Kombi

od 175PLN/ dzieńZainteresowanych ofertą serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź osobistego z naszą firmą. Każdy z naszych klientów może liczyć na usługę dostosowaną do swoich indywidualnych oczekiwań, wierzymy zatem, że wspólnie uda nam się ustalić warunki jak najkorzystniejsze dla obu stron. Choć główna siedziba Auto67 znajduje się w Szczecinie, nic nie stoi na przeszkodzie temu, abyśmy rozpoczęli współpracę z klientami spoza regionu. Jesteśmy elastyczni, otwarci i zawsze chętni szukać nowych rozwiązań.

Czym jest luksus

Dopasowanie do preferencji i odpowiedź na wszystkie potrzeby - oto najbardziej podstawowa definicja luksusu. Ale dla kupujących pojazdy luksus to o wiele więcej niż komfort jazdy oraz ekskluzywny design przyciągający wzrok. Istotne są także dodatkowe funkcjonalności, często dostępne jedynie w tej klasie. Na koniec - szczególne doświadczenie zakupowe, czyli prowadzenie przez wszystkie punkty procesu decyzyjnego przez wykwalifikowanego specjalistę. Takiego, który będzie w stanie rzetelnie udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania klienta.

Luksus w przypadku samochodów to projekty sprawdzające się nawet w obliczu największych wyzwań. Gwarantujące wysoką estetykę, komfort użytkowania oraz zaskakujące rozwiązania, dzięki którym samochód przestaje być jedynie pojazdem. Staje się doświadczeniem samym w sobie.

Czym wyróżniają się auta klasy premium

Czym właściwie są pojazdy klasy premium i dlaczego wynajem aut luksusowych cieszy się coraz większą popularnością? Jednym z pierwszych wyznaczników jest miano "klasa premium", co oznacza, że klient może przez wynajem tego rodzaju samochodu podkreślić swoją wysoką pozycję społeczną. Auto staje się więc pewnego rodzaju wizytówką. 

Ale legenda to nie wszystko. Auta klasy premium wyróżniają się luksusem wszystkich materiałów i rozwiązań, jakie zostały zastosowane podczas ich produkcji. Mowa tutaj o przyjemniejszych fotelach, większej ilości miejsca, dopracowanych detalach, wytrzymałych i eleganckich tworzywach. Każdy model samochodu zamienia się w małe dzieło sztuki, które ma mieć nie tylko moc silnika, ale także siłę przyciągania wzroku wszystkich mijanych osób.

Dlaczego warto i kto powinien wynajmować luksusowe auta

Dziś wypożyczalnia samochodów sportowych w Szczecinie czy w każdym innym miejscu w Polsce oferuje tego rodzaju pojazdy nie wyłącznie wąskiemu gronu zainteresowanych biznesmenów, ale każdej osobie, która chce przez chwilę poczuć rozkosz jazdy eleganckim, dopracowanym pojazdem o podwyższonej klasie. Oczywiście nadal to osoby wypożyczające samochody w sprawach biznesowych najczęściej są odbiorcami tego typu pojazdów. A to przez wzgląd na to, że samochody luksusowe zwiększają prestiż użytkownika i szacunek do niego.

Nie ma jednak nic przeciwko temu, by luksusowe samochody wypożyczać na ważne życiowe okazje, gdy chcemy podkreślić rangę danego dnia. Elegancki pojazd w połączeniu z komfortem jego wykończenia sprawia, że nawet najkrótszą jazdę zapamiętamy na długo.