rezerwacja rent a car
1

Rezerwacja telefoniczna lub internetowa

Przed przylotem do Szczecina proponujemy rezerwacje telefoniczną lub internetową samochodu.
przylot do Szczecina
2

Lot samolotem na lotnisko Szczecin

Przelot samolotem i lądowanie na lotnisku w Szczecinie z dowolnego kierunku.
przekazanie auta z wypożyczalni
3

Odbiór samochodu z wypożyczalni na lotnisku w Szczecinie

Odbiór wcześniej wybranego samochodu z wypożyczalni od pracownika. Podpisanie prostej i przejrzystej umowy wypożyczenia samochodu.
szerokiej drogi
4

Szerokiej drogi

Po dokonaniu formalności pozostaje życzyć szerokiej drogi!

Każdy podróżujący samolotem wie, że podróż samolotem to tylko część drogi jaką przebywa się do celu. Z pokładu samolotu w nowym mieście trzeba jeszcze się przemieścić do celu czy transferem busami z lotniska, taksówką. Można też i jest to rozwiązanie polecane po dotarciu do lotniska skorzystać z możliwości wynajmu samochodu z wypożyczalni aut z punktu odbioru na lotnisku.

Lotnisko Szczecin to jedno z największych lotnisk w regionie, które jest położone około 50km od centrum Szczecina. Stąd są regularne lotnicze połączenia z Londynem, Oslo, Warszawą czy Edynburgiem, Liverpool a także realizowane są połączenia czarterowe do wielu innych lotnisk w Europie i na świecie.


Wynajem samochodów na lotnisku Szczecin - Goleniów to jedna z naszych fachowych usług, która spełni Państwa oczekiwania. Realizujemy błyskawiczne podstawienie lotnisko wybranego wcześniej z oferty pojazdu czy to osobowego, czy busa 7 lub 9 osobowego.


Nasze samochody

Posiadamy bogatą ofertę samochodów o silnie zróżnicowanych cechach użytkowych tak, aby każdy z naszych klientów mógł dostosować auto do swoich potrzeb – czy to prywatnych, czy biznesowych. Nasza wypożyczalnia aut oferuje należące do różnych klas modele samochodów znanych i cenionych wśród użytkowników marek. Zależy nam na tym, aby każdy, kto zaplanował podróż do Szczecina, miał możliwość przesiąść się na lotnisku w idealne dla siebie auto.

Niezależnie od tego, czy szukasz ekonomicznego modelu dobrego do podróżowania po mieście, czy zależy Ci na samochodzie, który dobrze spisze się na dłuższych trasach, u nas z pewnością dobierzesz model dla siebie – odpowiedni zarówno pod względem cech praktycznych, jak i w kwestii związanej z ceną. Szczególną część oferty Auto67 stanowią samochody luksusowe i sportowe przeznaczone dla miłośników ekskluzywnych rozwiązań.

Wygodne rodzaje wynajmu

Proponujemy rozwiązanie wynajmu auta z kierowcą na lotnisku lub z przejazdem do lotniska. Rozwiązanie to jest alternatywą do transferu busami. Na pewno rozwiązanie jest to szybsze i dzięki niemu możemy być odwiezieni czy zawiezieni do dowolnego punktu w Szczecinie czy np. Stargardu bez potrzeby oczekiwania na inne środki transportu. Taka alternatywa dostępna jest non-stop. Dzięki temu mamy niejako komfort nie tylko w samolocie ale również po przylocie do punktu docelowego. Przewozu realizowane są komfortowymi samochodami 5, 7 i 9 osobowymi. Busy pozwalają na przejazd w większym gronie. Wypożyczalnia samochodów Auto67.pl realizuje usługi dopasowane dla klienta i w przyjaznej atmosferze.


Prócz wynajmu samochodu na lotnisku w Szczecinie proponujemy takie rozwiązania na lotniskach w Berlinie: lotnisko Tegel oraz Schoenefeld.Port Lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność

ul. Glewice 1a,
72-100 Goleniów

Tel: +48 91 481 74 00

Lista restauracji i sklepów dostępnych na lotnisku znaleźć można tutaj: http://www.airport.com.pl/restauracje-i-sklepy/

Lini lotnicze obsługujące loty z lotniska Szczecin-Goleniów