Wypożyczalnia lotnisko Szczecin – Goleniów

rezerwacja rent a car1

Rezerwacja telefoniczna lub internetowa

Przed przylotem do Szczecina proponujemy rezerwacje telefoniczną lub internetową samochodu.
przylot do Szczecina2

Lot samolotem na lotnisko Szczecin

Przelot samolotem i lądowanie na lotnisku w Szczecinie z dowolnego kierunku.
przekazanie auta z wypożyczalni3

Odbiór samochodu z wypożyczalni na lotnisku w Szczecinie

Odbiór wcześniej wybranego samochodu z wypożyczalni od pracownika. Podpisanie prostej i przejrzystej umowy wypożyczenia samochodu.
szerokiej drogi4

Szerokiej drogi

Po dokonaniu formalności pozostaje życzyć szerokiej drogi!

Każdy podróżujący samolotem wie, że podróż samolotem to tylko część drogi jaką przebywa się do celu. Z pokładu samolotu w nowym mieście trzeba jeszcze się przemieścić do celu czy transferem busami z lotniska, taksówką. Można też i jest to rozwiązanie polecane po dotarciu do lotniska skorzystać z możliwości wynajmu samochodu z wypożyczalni aut z punktu odbioru na lotnisku.

Lotnisko Szczecin to jedno z największych lotnisk w regionie, które jest położone około 50km od centrum Szczecina. Stąd są regularne lotnicze połączenia z Londynem, Oslo, Warszawą czy Edynburgiem, Liverpool a także realizowane są połączenia czarterowe do wielu innych lotnisk w Europie i na świecie.


Wynajem samochodów na lotnisku Szczecin - Goleniów to jedna z naszych fachowych usług, która spełni Państwa oczekiwania. Realizujemy błyskawiczne podstawienie lotnisko wybranego wcześniej z oferty pojazdu czy to osobowego, czy busa 7 lub 9 osobowego.


Nasze samochody

Posiadamy bogatą ofertę samochodów o silnie zróżnicowanych cechach użytkowych tak, aby każdy z naszych klientów mógł dostosować auto do swoich potrzeb – czy to prywatnych, czy biznesowych. Nasza wypożyczalnia aut oferuje należące do różnych klas modele samochodów znanych i cenionych wśród użytkowników marek. Zależy nam na tym, aby każdy, kto zaplanował podróż do Szczecina, miał możliwość przesiąść się na lotnisku w idealne dla siebie auto.

Niezależnie od tego, czy szukasz ekonomicznego modelu dobrego do podróżowania po mieście, czy zależy Ci na samochodzie, który dobrze spisze się na dłuższych trasach, u nas z pewnością dobierzesz model dla siebie – odpowiedni zarówno pod względem cech praktycznych, jak i w kwestii związanej z ceną. Szczególną część oferty Auto67 stanowią samochody luksusowe i sportowe przeznaczone dla miłośników ekskluzywnych rozwiązań.

Wygodne rodzaje wynajmu

Proponujemy rozwiązanie wynajmu auta z kierowcą na lotnisku lub z przejazdem do lotniska. Rozwiązanie to jest alternatywą do transferu busami. Na pewno rozwiązanie jest to szybsze i dzięki niemu możemy być odwiezieni czy zawiezieni do dowolnego punktu w Szczecinie czy np. Stargardu bez potrzeby oczekiwania na inne środki transportu. Taka alternatywa dostępna jest non-stop. Dzięki temu mamy niejako komfort nie tylko w samolocie ale również po przylocie do punktu docelowego. Przewozu realizowane są komfortowymi samochodami 5, 7 i 9 osobowymi. Busy pozwalają na przejazd w większym gronie. Wypożyczalnia samochodów Auto67.pl realizuje usługi dopasowane dla klienta i w przyjaznej atmosferze.


Prócz wynajmu samochodu na lotnisku w Szczecinie proponujemy takie rozwiązania na lotniskach w Berlinie: lotnisko Tegel oraz Schoenefeld.Port Lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność

ul. Glewice 1a,
72-100 Goleniów

Tel: +48 91 481 74 00

Lista restauracji i sklepów dostępnych na lotnisku znaleźć można tutaj: http://www.airport.com.pl/restauracje-i-sklepy/

Lini lotnicze obsługujące loty z lotniska Szczecin-Goleniów