Wynajmij auto dostawcze w Szczecinie

Planujesz przeprowadzkę? Szukasz auta do przewiezienia rzeczy z biura lub mieszkania? A może organizujesz transport towarów lub materiałów dla swojej firmy?

Wynajem busa dostawczego to najprostsza i szczególnie opłacalna opcja zawsze wtedy, gdy potrzebujesz auta o większej ładowności. Prowadzenie tego typu pojazdów z naszej oferty – podobnie jak busów 9-osobowych – wymaga posiadania jedynie prawa jazdy kategorii B!

Oferujemy zarówno krótko-, jak i długoterminowy wynajem samochodu dostawczego. Współpracujemy z firmami i osobami prywatnymi. Dostarczamy Ci wybrany model samochodu w doskonałym stanie technicznym. Formalności ograniczamy do minimum. Wynajem auta jest tylko środkiem do realizacji Twojego celu dlatego dbamy o to, by był komfortowy.

Już dziś zarezerwuj auto, jakiego potrzebujesz!

Jeśli planujemy przewiezienie większego gabarytowo lub wagowo ładunku, zwykłe auto osobowe może okazać się niewystarczające. Znacznie lepiej jest znaleźć odpowiednią ofertę i zdecydować się na wynajem samochodu dostawczego – w rozsądnej cenie i z dogodną dla nas formą płatności. W wielu przypadkach auto dostawcze rozwiązuje natychmiast liczne problemy związane z przeprowadzką, dostawą towarów, zakupem mebli, a nawet przeprowadzką firmowego biura.

Najczęstszą bodaj sytuacją, wymagającą dostępu do pojazdu o wyższej ładowności – a więc wynajmu samochodu dostawczego – jest prywatna przeprowadzka. Konieczność dostarczenia pod nowy adres nie tylko mebli, ale też wszystkich posiadanych rzeczy, to nie lada wyzwanie. Oczywiście w sytuacjach szczególnych, przy dużych ciężarach, potrzeba najczęściej pomocy z zewnątrz. Ale przewiezienie paczek, paczuszek i drobniejszych przedmiotów jest znacznie łatwiejsze i wcale nie wymaga zatrudniania firmy przeprowadzkowej. Najczęściej główną barierą przed samodzielnym wykonaniem tego etapu przeprowadzki, jest brak pojazdu z odpowiednią ilością miejsca, ponieważ wielokrotne przewożenie mniejszych „porcji” dobytku w bagażniku samochodu osobowego jest uciążliwe i nieopłacalne. Wiele osób szuka w takiej chwili możliwości przewiezienia pakunków samochodem kogoś znajomego, ale ten wariant także nie zawsze okazuje się zdatny do realizacji, ponieważ wśród osób prywatnych stosunkowo niewielu właścicieli dysponuje busem. A przecież rozwiązanie istnieje i jest łatwo dostępne – to wynajem samochodu dostawczego.

Wyobraźmy sobie także inną ewentualność. Podczas większego remontu czy urządzania mieszkania kupujemy nowe meble – nieważne, czy nabywamy je w sklepie, czy odkupujemy na przykład zabytkowe meble od osoby prywatnej. Nie zawsze mamy wówczas możliwość, by skorzystać z transportu wliczonego w cenę usługi lub nawet za dodatkową opłatą. Jak przewieźć wówczas spory zakup do domu? Znów z pomocą przychodzi nam oferta wynajmu samochodu dostawczego. Warto wziąć ją pod uwagę nawet w przypadku nowych mebli, pakowanych w paczki i przeznaczonych do samodzielnego montażu. Ułożenie wszystkich opakowań w samochodzie dostawczym będzie łatwe. Nawet jeśli sklep, w którym kupujemy meble, oferuje własną opcję transportu, często lepiej jest porównać ceny. Może bowiem zdarzyć się tak, że przy dłuższych trasach samodzielny wynajem samochodu dostawczego okaże się znacznie korzystniejszy cenowo, niż transport oferowany przez sprzedawcę i rozliczany według liczby przejechanych kilometrów.

Z oferty wynajmu samochodu dostawczego korzystają osoby prywatne, ale bardzo zainteresowane są nim także przedsiębiorstwa. Właściciele firm mogą dzięki wypożyczaniu auta lepiej zaplanować dostawę różnych towarów. Bardzo efektywnym pomysłem jest na przykład zaplanowanie dostaw raz na pewien czas – wówczas firma może jedynie od czasu do czasu wynajmować auto dostawcze, udawać się w trasę, by odwiedzić siedziby dostawców i odebrać od nich zamówienia. Jeden wyjazd to jedna opłata za wynajem, a więc nisze koszty. Taka forma organizacji handlu może, przy odpowiedniej logistyce, znacznie zredukować firmowe wydatki, ponieważ przedsiębiorstwo nie ponosi kosztów wysyłki, narzucanych przez hurtownie na produkty dostarczane kurierem. Dodatkowym atutem dostaw realizowanych w ramach wynajmu samochodu dostawczego jest brak ograniczeń co do wielkości i wagi przewożonych ładunków. Jedyną granicą jest tu po prostu ładowność danego typu auta, wybranego przez klienta. Ponieważ jednak wynajmujący ma wpływ na wybór konkretnego modelu samochodu, można mieć pewność, że pojazd spełni wszelkie oczekiwania użytkownika. Podobnie dzieje się zresztą także w przypadku firmowych przeprowadzek, realizowanych z wykorzystaniem wynajętego auta w ramach oferty wynajmu samochodu dostawczego.

Jeśli potrzeba jest wynajęcia samochodu dostawczego z kierowcą również taką usługę umożliwiamy. Zapraszamy do kontaktu celem uzyskania