Wynajem auta dopasowany do Twoich potrzeb

Ty wiesz najlepiej, na jak długo potrzebujesz samochodu. Nasze zadanie polega na tym, by optymalnie dopasować ofertę do Twoich potrzeb. Oferujemy wynajem krótko- i długoterminowy:

 • samochodów osobowych,
 • busów 9-osobowych,
 • busów dostawczych.
 • Stosujemy atrakcyjne stawki i warunki zarówno krótko- jak i długoterminowego wynajmu aut. Usługę rozliczamy według stałej stawki, a nie liczby przejechanych kilometrów – dzięki temu zawsze dokładnie wiesz, jaki będzie koszt najmu.

  Sprawiamy, że zarówno wypożyczenie auta na kilka dni, jak i na wiele miesięcy jest dla Ciebie opłacalne. Teraz nie musisz się już zastanawiać, skąd wziąć samochód na czas wakacji, podróży służbowej lub naprawy Twojego własnego pojazdu. Możesz także błyskawicznie powiększyć firmową flotę o wybrany model auta.

  Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę!

  W obecnych czasach usługi outsourcingowe nabierają bardzo dużego znaczenia. Do jednej z popularniejszych i dostępnych zarówno dla firm, jak i dla osób prywatnych, należy wynajem krótko i długoterminowy samochodów. Nic dziwnego, że właśnie taka usługa z zewnątrz jest szczególnie poszukiwana przez klientów, ponieważ transport należy do tych dziedzin, które mogą w znacznym stopniu wpływać na koszty prowadzenia biznesu lub też na wysokość rachunków płaconych na co dzień. Samochodem podróżuje się z pracy i do pracy, podczas służbowych podróży, delegacji, szkoleń, w trakcie załatwiania różnego rodzaju spraw. Auto potrzebne jest również w życiu codziennym, zwłaszcza jeśli rodzinny samochód ulega awarii. Wówczas wynajem krótko i długoterminowy okazuje się nieocenionym wsparciem, gdy trzeba pojechać po zakupy, odwieźć dzieci do szkoły i przywieźć je z powrotem.

  Dlaczego tak wiele osób chce korzystać z samochodów udostępnianych przez wypożyczalnie? Jednym z najważniejszych powodów jest łatwość dostępu do takiej usługi. Klient po prostu przychodzi do wypożyczalni i bardzo szybko przeprowadza wszelkie sprawy z tym związane. Wynajem krótko i długoterminowy auta wymaga minimum formalności, o co zresztą zabiegają same wypożyczalnie. Im dogodniejszy jest bowiem dostęp do oferty, tym chętniej klienci chcą z niej korzystać. Różnica między korzystaniem z auta wypożyczonego a własnego jest ogromna. Właściciel samochodu jest odpowiedzialny za bardzo wiele kwestii związanych z jego własnym autem – musi pamiętać o tym, by posiadać ważny przegląd, polisę OC, ubezpieczenie AC, musi sam kontrolować stan techniczny pojazdu i wszystkie jego parametry. Tymczasem podróżowanie autem wypożyczonym zdejmuje z kierowcy te wszystkie obowiązki. Klient, który przychodzi do wypożyczalni i chce skorzystać z oferty wynajmu krótko i długoterminowego otrzymuje do ręki kluczyki do samochodu sprawnego, z aktualnymi badaniami technicznymi i wszelkimi potrzebnymi polisami. Ma zatem pewność, że jest to auto w nienagannym stanie technicznym. Może od razu wsiąść do niego i udać się w podróż.

  Nie bez znaczenia pozostaje także kwestia wizerunkowa. Auto z wypożyczalni jest zawsze czyste i zadbane. Właściciele prywatnych samochodów muszą natomiast we własnym zakresie odwiedzać myjnię, pilnować prania tapicerki, odkurzania i czyszczenia wnętrza auta, konserwacji dywaników samochodowych. Wynajem krótko i długoterminowy auta zwalnia kierowcę nawet z konieczności pierwszego tankowania baku na potrzeby podróży, ponieważ samochód jest gotowy do jazdy. Dodatkowo możliwość skorzystania z wypożyczalni pojazdów stwarza klientom jeszcze jedną możliwość, jakiej nie mieliby, wykorzystując do podróży własne auto. W ofercie dostawców tego typu usług znajduje się bowiem zawsze co najmniej kilka modeli aut. Usługobiorca może wybrać taki samochód, który odpowiada jego aktualnym potrzebom – na przykład związanym z liczbą pasażerów, którzy udają się w podróż, klasą auta, wyposażeniem dodatkowym. W przypadku samochodów dostawczych, bowiem i na takie obserwujemy obecnie spory popyt rynkowy, liczy się także oczekiwana ładowność.

  Zawsze spore znaczenie w podjęciu decyzji o skorzystaniu konkretnej oferty ma cena. Klienci za każdym razem porównują różne warianty, a ich wybór kieruje się na ogół nie ku obiektywnie najtańszej propozycji, ale tej, która jest tania i jednocześnie odpowiada indywidualnym potrzebom danej osoby. Wynajem krótko i długoterminowy auta będzie zatem dla kierowcy satysfakcjonujący, jeśli znajdzie on opcję o optymalnym stosunku jakości do ceny. Zwłaszcza, że cenniki wypożyczalni obejmują różne metody naliczania opłat.