Jesteśmy profesjonalistami

Firmę tworzą jej pracownicy dlatego mamy świadomość jaką marką jesteśmy na rynku. Nasi pracownicy mają do czynienia z wieloma klientami i każdego potrafią traktować indywidualnie tak aby każdy był zadowolony z usług naszej firmy. Konsultanci pracujący przy telefonach oraz pracownicy w biurze wiedzą, że wszystko da się zorganizować.

Dostarczamy rozwiązań, dzięki którym użytkowanie wynajętych samochodów oraz zarządzanie flotą staje się prostsze niż dotychczas. Pragniemy, aby wypożyczenie samochodów był kojarzony przez przedsiębiorców z mobilnością, optymalizacją procesów oraz oszczędnością czasu i pieniędzy.

Chcemy być liderem na rynku pod względem wielkości floty a także w zakresie obsługi klienta.

Działamy kompleksowo

Zatem wszystko co w z wypożyczeniem i użytkowaniem samochodu można znaleźć w jednym miejscu.

Jeśli miałeś wypadek lub awarię podstawimy Ci samochód zastępczy i zorganizujemy pomoc drogową. W przypadku gdy utraciłeś auto z winy innego kierującego organizujemy auto zastępcze, którego opłacenie będziemy bezpośrednio realizować z towarzystwem ubezpieczeniowym. Jeśli potrzebujesz samochód na już -postaramy się abyś otrzymał samochód taki jaki jest Ci potrzebny aby przewieźć osoby lub towar. Zorganizujemy także transport samochodem z kierowcą z jednego punktu do drugiego.

Działamy odpowiedzialnie

Posiadamy wszelkie dokumenty i doświadczenie aby świadczyć usługi związane z wypożyczaniem samochodów osobowych i dostawczych. Samochody nasze mają wszelkie dokumenty aby podróż nimi była bezpieczna i bez dodatkowych niespodzianek.

Posiadamy bogatą flotę samochodów

Wyróżnia nas nie tylko doświadczenie w branży a przede wszystkim fakt, posiadania bogatej oferty samochodów jaką posiadamy w ofercie. Wiemy, że doświadczenie wymaja ciągłego rozwoju a rozwój wymaga doświadczenia.

To co nas wyróżnia to posiadamy bogatą ofertę samochodów w najniższych cenach wynajmu aut w Szczecinie