Wybierasz auto – i jesteś gotowy do podróży!

Planujesz służbową delegację czy wypad z przyjaciółmi? A może Twoje auto jest właśnie w warsztacie i potrzebujesz innego samochodu na kilka dni? Wypożyczenie samochodu osobowego sprawdzi się we wszystkich tych sytuacjach. Pomoże Ci także, jeśli chcesz korzystać z firmowego auta, ale bez kosztownego kredytu czy leasingu. Niezależnie od powodu , dla którego myślisz o zdecydowaniu się na skorzystanie z usługi, nasza wypożyczalnia samochodów osobowych w Szczecinie z całą pewnością pozwoli Ci dostosować jej warunki do Twoich indywidualnych potrzeb, a także pomoże dobrać odpowiednie auto.

W naszej ofercie zgromadziliśmy lubiane i niezawodne modele aut osobowych. Z pewnością znajdziesz wśród nich propozycję idealną do Twoich potrzeb – szukasz ekonomicznego auta, które nada się do przemieszczania się po mieście w godzinach szczytu, a może zależy Ci na aucie rodzinnym z dużym bagażnikiem? Dobierzemy też coś dla przedsiębiorców zorientowanych na budowę wizerunku i miłośników luksusu. Samochody wypożyczymy na dogodnych warunkach – zarówno na krótki, jak i długi termin powyżej 10 dni.

Przekonaj się, jak łatwa i wygodna staje się podróż, gdy otrzymujesz kluczyki i niczym więcej nie musisz się już przejmować. To my dbamy o badania techniczne, przeglądy i zatankowanie auta. Sprawdź, jakie komfortowe warunki wynajmu samochodu osobowego przygotowaliśmy dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę

Wynajem aut osobowych - Szczecin

Na polskim rynku można znaleźć ogłoszenia coraz większej liczby firm, które oferują wynajem samochodu osobowego. Przedsiębiorcy z branży transportowej zauważyli wzrastający popyt na tego typu usługi, a to skutkuje oczywiście – jak zawsze na rynku – jednoczesnym wzrostem podaży. Kolejne wypożyczalnie aut powstają zatem praktycznie we wszystkich większych miastach w Polsce, a klienci coraz częściej przyzwyczajają się do ich istnienia i potrafią ocenić, w jakich sytuacjach wynajem samochodu osobowego będzie dla nich znacznie korzystniejszy, niż użytkowanie do jakiegoś celu własnego samochodu. Nie bez znaczenia jest tu także rosnąca liczba zagranicznych turystów czy przedstawicieli firm, którzy przybywają do naszego kraju i zgodnie z przyzwyczajeniami, chcą wynająć auto na czas podróży prywatnej lub służbowej. W jakich sytuacjach najczęściej klienci poszukują oferty wynajmu samochodu osobowego? Można wskazać kilka najczęściej spotykanych powodów. I choć klienci podczas odbierania auta z wypożyczalni nie muszą precyzować, w jakim celu chcą z niego skorzystać, to najczęściej w rozmowie ujawniają, czy potrzebują go na wycieczkę, czy w ramach „zastępstwa” za własne auto odstawione do warsztatu samochodowego.

Jedną z największych grup osób, które decydują się na wynajem samochodu osobowego, są zagraniczni turyści. Po przylocie na lotnisko chcą oni swobodnie poruszać się po Polsce, bez przeszkód organizować wycieczki i zwiedzać interesujące ich miejsca. Aby uczynić podróż komfortową, udają się właśnie do wypożyczalni aut. Tam szybko dopełniają formalności i już mogą odbierać kluczyki do wybranego przez siebie samochodu. Gdyby mieli pokonać całą trasę własnym autem, musieliby znieść trudy długiej i męczącej jazdy, często przez wiele krajów Europy. Tymczasem po dotarciu na lotnisko, dzięki wynajmowi samochodu osobowego, mogą przemieszczać się po interesującym ich terenie w tak samo komfortowych warunkach, jak gdyby korzystali z własnego auta. Dla osób przybywających z zagranicy dużym atutem takich ofert są polskie ceny, znacznie atrakcyjniejsze niż na zachodzie Europy.

Wynajem samochodu osobowego jest atrakcyjny także dla właścicieli i pracowników polskich firm, którzy potrzebują samochodu na krótki lub długi termin bądź też do regularnego użytkowania. Zakup własnego auta byłby dla firmy bardzo dużym wydatkiem, do tego nieopłacalnym, jeśli nie byłoby ono użytkowane codziennie lub prawie codziennie. Tworzenie własnej floty pojazdów to spore przedsięwzięcie, przekraczające możliwości wielu firm. Zresztą nawet dużym przedsiębiorstwom nie zawsze opłaca się kupowanie firmowego pojazdu.

W tych wszystkich sytuacjach z pomocą przychodzi organizacjom oferta wynajmu samochodu osobowego. Po dopełnieniu formalności, wynajmujący po prostu otrzymuje kluczyki do auta. Nie musi troszczyć się o badania techniczne, przeglądy i ubezpieczenia, kontrolować stanu auta ani pilnować jego czystości. Dostarczany przez wypożyczalnię samochód jest w pełni sprawny, zawsze w doskonałym stanie technicznym, zgodny z życzeniem odnośnie do preferowanego modelu. Na wynajem samochodu osobowego często decydują się jednak także osoby prywatne. W codziennym życiu wynajęte auto można potraktować jako swego rodzaju „samochód zastępczy” na czas naprawy własnego auta. Dzięki temu można bez problemu pozostawić samochód w warsztacie do naprawy lub przeglądu. Inna możliwość to wynajem samochodu osobowego podczas wakacji, na które dojeżdża się pociągiem lub autobusem, a następnie na miejscu wynajmuje auto tylko po to, by odbyć nim zaplanowane wycieczki. To znacznie tańsze, a z pewnością również wygodniejsze rozwiązanie, niż długa jazda własnym samochodem, wymagająca kosztownego tankowania paliwa na całą trasę.

Przykładowe samochody osobowe z naszej wypożyczalni