Wypożyczalnia na lotnisku Szczecin – Goleniów

Współpracując z naszą wypożyczalnią samochodów każdy może wybrać model auta. który będzie odpowiadał pod kątem wielkości i ceny oraz silnika czy wyposażenia. Zainteresowanych zapraszamy do punktu odbioru wypożyczalni aut na lotnisku Szczecin - Goleniów.

Szczecin airport (lotnisko Szczecin Goleniów) znajduje się w odległości około 40km od Szczecina, 120km od Koszalina i 130km od Gorzowa Wielkopolskiego. Lotnisko obsługuje szereg połączeń czarterowych m.in do Egiptu, a także regularne loty do Warszawy, Londynu, Liverpoolu, Edynburgu, Dublina, Oslo i Stavanger. Połączenie lotnicze obsługiwane są przez linie lotnicze Raynair, Norwegian, WizzAir oraz PLL LOT.

Kierowca wypożyczalni aut podstawia samochód na określoną porę na lotnisko Szczecin im. NSZZ Solidarność i z nim Państwo podpisujecie umowę a także macie czas na zapoznanie sięz autem i „szerokiej drogi”. Rozwiązanie to pozwala na korzystanie z samochodu bez potrzeby oczekiwania na inne środki transportu.

Niezawodna wypożyczalnia samochodów z lotniska Szczecin -Goleniów

Mając świadomość potrzeb osób przylatujących do Polski nieustannie zwiększamy i wzbogacamy flotę. Dlatego zjawiając się na lotnisku w Szczecinie zapewniamy możliwość odbioru samochodu wszystkim, którzy są zainteresowani możliwością transportu we własnym zakresie do Szczecina lub do innego miasta z województwa zachodniopomorskiego. Transfery z lotniska realizowane są tylko do większych miast zatem wynajem auta bezpośrednio z lotniska jest lepszą alternatywą.