Bezpieczeństwo pociech jest najważniejsze dlatego wypożyczalnia samochodów auto67.pl proponuje foteliki i podkładki dla dzieci całkowicie bezpłatnie do wynajętego samochodu. Z uwagi na to, że na drogach jest bardzo dużo zdarzeń gdzie dzieci uczestniczą w nich. Wychodząc naprzeciw odpowiedzialnym rodzicom, którym zależy na zdrowiu pociech oferujemy pełen zakres fotelików dostosowanych do potrzeb dzieci. Wypożyczalnia Auto67.pl oferuje pełen zakres fotelików dla dzieci:
GRUPA I od 0 do 13kg
GRUPA II od 9-18kg
GRUPA III od 15 do 36kg
GRUPA IV
 
W przypadku gdy planuje się podróż w okolicach gdzie wcześniej się nie było warto się wyposażyć w nawigację. Wypożyczalnia oferuje wypożyczenie systemu nawigacji za darmo. Każda z nawigacji jest wyposażona w mapy Polski i Europy i ewentualnie w system informujący o zdarzeniach na drodze. Nie trzeba tłumaczyć, że taka nawigacja ułatwia przejazdy i pozwala na zaoszczędzenie paliwa oraz czasu na dojazd do celu wypożyczonym samochodem. Podróżując samochodem z wypożyczalni z nawigacją GPS nie będziesz więcej błądzić i tracić czasu na szukanie drogi do celu!
 
W przypadku gdy wybieramy się w np. w góry zimową porą warto doposażyć się w łańcuchy do kół. Przydadzą się one napewno na podjazdach górskich. Bez łańcuchów podróż wynajętym autem taki podjazd może stać się barierą nie do pokonania a także może spowodować utratę przyczepności i doprowadzić do stłuczki. Ułatwi to podróż samochodem po zaśnieżonych i oblodzonych drogach. Często znaki przy drodze informują o obowiązku ich założenia a brak może doprowadzić do mandatu. Umożliwiamy doposażenie auta z naszej wypożyczalnia w komplet łańcuchów odpowiednich do rozmiaru kół samochodu. Należy je założyć na koła auta z wypożyczalni zgodnie z instrukcją.