Wynajem bezgotówkowy

Wypadek i auto uległo uszkodzeniu przez nieuwagę innego uczestnika ruchu? Policja w takie sytuacji gdy auto nie nadaje się dalszej jazdy, może zabrać dowód rejestracyjny. Nie wiesz co dalej w takie sytuacji ? Warto zwrócić się do nas a wszelkie formalności załatwimy. Zorganizujemy pomoc drogową a także podstawimy auto na miejsce zdarzenia bezgotówkowo i bez zbędnych formalności. Opłatę za pomoc drogową i całość wynajmu za auto zastępcze zostanie pobrana z oc sprawcy, od ubezpieczalni sprawcy. Zorganizujemy cały proces wynajmu bezgotówkowego auta na czas naprawy czy do wypłaty odszkodowania.

Auto zastępcze wynajęte bezgotówkowo przysługuje nie tylko gdy samochód uczestniczył w kolizji drogowej ale również gdy auto zostało przez kogoś uszkodzone jak np. spadł element elewacji czy przewróciło się drzewo na auto czyli bez winy właściciela.

Auto zastępcze z oc sprawcy (bezgotówkowo) przysługuje każdemu poszkodowanemu. Nie ma znaczenia czy auto było wykorzystywane w działalności gospodarczej czy autem poruszano się prywatnie.

Kilka punktów, które warto wiedzieć:

  • ubezpieczyciel nie ma prawa wskazywać określonej wypożyczalni aut , z której ma pochodzić pojazd
  • auto zastępcze nie może być wyższej klasy niż użytkowane wcześniej
  • ubezpieczyciel nie może narzucać kwestii limitów kilometrów czy innych kwestii związanych z wynajmem auta.