Opłata za podstawienie

O wynajmie samochodów
Październik 10, 2017
Prom -wymagania
Październik 13, 2017

Opłata za podstawienie

Opłata za podstawienie to opłata, którą ponosi wynajmujący z chwilą dostarczenia auta do danego punktu odbioru lub w związku z podstawieniem pojazdu pod wskazany adres. Możliwe jest tutaj podstawienie samochodu na terenie miasta Szczecina, na lotniskach w Berlinie czy lotnisku w Szczecinie- Goleniowie ale także w innych miejscowościach opisanych na stronie wypożyczalnia samochodów. W przypadku krótkich wynajmów na kilka dni może być pobrana opłata za podstawienie poza miastem Szczecin. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy klient wynajmuje samochód na długi termin – wówczas opłata nie musi zostać pobrana i auto podstawione zostanie za darmo do wskazanego miejsca. Podobnie może być w przypadku taryf specjalnych np. dla grup studentów. Wypożyczalnia informuje o dodatkowej opłacie już na początku i w przypadku, gdy należy ją uiścić.

Podstawienie auta do wskazanego miejsca niedaleko miejsca zamieszkania klienta to idealne rozwiązanie dla osób ceniących swój czas. Wówczas mają możliwość z korzystania z pojazdu praktycznie spod domu lub w jego pobliżu bez potrzeby tracenia czasu na dojazd do głównej siedziby firmy zajmującej się wynajmem pojazdów.  Jest to idealne rozwiązanie w przypadku gdy osoba pragnąca wynająć samochodów nie jest mobilna i pragnie wynająć pojazd z wypożyczalni samochodów właśnie po to aby uzyskać mobilność.

Natomiast jeśli auto jest odbierane i zdawane w głównym punkcie wynajmów wypożyczalni, wówczas opłata nie jest pobierana. Nasze punkty znajdują się w wielu miastach województwa zachodniopomorskiego, dzięki czemu łatwo można skorzystać z naszych usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która przewiduje m.in. wynajem samochodów wraz z dostawą pojazdu na lotnisko Szczecin-Goleniów czy na lotniska w Berlinie, które to miejsca są najbardziej popularne dla użytkowników pragnących mobilności już po przylocie na lotnisko. Mają w ten sposób możliwość przejazdu do celu podróży praktycznie po zejściu z trapu samolotu i dzięki takiemu rozwiązaniu nie muszą ponosić dodatkowych kosztów na transfer z lotniska do Szczecina.