Zasady wypożyczania aut

fugon dostawczy
Wybór auta dostawczego z floty wypożyczalni
Październik 4, 2017
droga zima
6 porad bezpiecznej jazdy zimą
Styczeń 12, 2018

Zasady wypożyczania aut

zasady wypożyczenia aut

Coraz częściej ludzie decydują się na wypożyczenie aut w wypożyczalniach. Dotyczy to zarówno wynajmu auta osobowego jak i dostawczego. Auto może być otrzymane z wypożyczalni również w przypadku utraty własnego auta w ramach usługi oferowanej przez ubezpieczalni jaki auto zastępcze z OC sprawcy. Klienci wymagają aby dostarczona usługa była jak na najwyższym poziomie i auta były bezpieczne w podróży. Jednak trzeba mieć na uwadze, że w jaki sposób będzie wynajęty samochód i użytkowany zależy w głównej mierze od klientów korzystających z usług wypożyczalni samochodów.

Warto kontaktując się z wypożyczalnią samochodów wypytać jak najwięcej o samym samochodzie tak aby spełniał wszelkie potrzeby. Wypożyczalnia jak np. auto67.pl posiada w swojej flocie auta o różnych gabarytach zarówno osobowe jak i dostawcze. Wśród osobowych aut mogą to być auta małe, kompaktowe, SUV czy nawet 9 osobowe. Auta dostawcze też posiadają różne gabaryty stąd ważne jest aby wybrać samochód najbardziej odpowiedni do potrzeb.

Przed wynajmem warto zapoznać się z dokumentami jak regulamin wynajmu samochodu gdzie opisane są wszystkie warunki dotyczące użyczenia pojazdu i jego wykorzystania. Regulamin dostępny jest także w momencie wynajmu i będzie przedstawione do podpisania.

W wypożyczalni samochodów ważne jest zapoznanie się z warunkami dotyczącymi tankowania pojazdu. Auta dostępne w wypożyczalni spełniają rygorystyczne zasady co do bezpieczeństwa a auto oddawane jest klientowi z pełnym bakiem. W takim stanie należy także zwrócić auto do wypożyczalni. Ważne zatem aby przed zwrotem zapoznać się gdzie jest najbliższa stacja benzynowa gdzie można zatankować pojazd jeszcze przed końcem najmu. Usprawni to zdanie pojazdu i będzie to operacja bezstresowa szczególnie, jeśli będzie się chciało zdać pojazd zaraz przed upływem czasu wynajmu.

Przed wynajmem warto obejrzeć pojazd i nie tylko zewnątrz ale i wewnątrz i zapoznać się z elementami potrzebnymi w trakcie jazdy: światła, lusterka czy takie jak tempomat. Warto również zwrócić uwagę na ewentualnie uszkodzenia, które obsługa wypożyczalni samochodów zaznacza w umowie najmu samochodu. Obsługa wypożyczalni służy pomocą w zaznajomieniu się z pojazdem tak aby później móc kontynuować jazdę bez stresu.

 


Poszukujesz samochodu osobowego albo dostawczego? Zapoznaj się z ofertą wypożyczalni samochodów osobowych i dostawczych auto67.pl w Szczecinie