Wynajmij samochód osobowy i zwiedź Szczecin

Kilka różnic pomiędzy wynajmem długoterminowym a leasingiem samochodu
Lipiec 16, 2017
Kategorie samochodów w wypożyczalni samochodów auto67.pl
Lipiec 23, 2017

Wynajmij samochód osobowy i zwiedź Szczecin

wynajem samochodu i zwiedzane szczecina i okolic

Wynajęcie samochodu osobowego w naszej wypożyczalni to idealne rozwiązanie dla osób przyjezdnych. Do dyspozycji mamy bogatą ofertę modeli aut. Posiadamy w ofercie pojazdy odpowiadające potrzebom każdego. Auta mniejsze z oferty wypożyczalni będą odpowiadać osobom poruszającym się po mieście ale także na trasach wokół miasta. Ci, którzy stawiają na prestiż i komfort mogą wybrać auta z wyższej półki: mogą wybrać  auta luksusowe. Z kolei dla większej grupy chcącej razem podróżować zamiast dwoma lub trzema autami proponujemy wynajem aut 7, 8 czy 9 osobowych. Wypożyczalnia nasza umożliwia odbiór i zdanie pojazdu w kilku punktach miasta ale także poza jego granicami. Auto może być wynajęte na dworcu PKP, można także wypożyczyć z punktu wynajmu na Prawobrzeżu oraz w Centrum ale także jest możliwość wynajęcia na lotnisku Goleniów zaraz po przylocie. Dzięki temu można swobodnie zwiedzać miasto i jego okolice.

Dzięki autu z wypożyczalni można w łatwy sposób dotrzeć do odległych miejsc w Szczecinie. Warto mieć na uwadze, że miasto jest bardzo rozległe i podzielone na dwie części: część Lewobrzeżną i Prawobrzeżną. Zwiedzania warto rozpocząć od części miasta położonej nad rzeką Odrą.  To tutaj można zobaczyć charakterystyczne dla tego miasta Wały Chrobrego, niedaleko położnej i utworzonej na gruzach przedwojennej starówki. Stąd można dzięki wypożyczonemu pojazdowi zobaczyć odnowiony bulwar. Ta część miasta z zamkiem na wzgórzu jest bogata w historię, którą dodatkowo można poznać w kilku muzeach. Jedno z nich mieści się na Wałach Chrobrego. Inne z kolei obok nowego budynku Filharmonii.

Jeśli znudzi się się zwiedzanie miasta można samochodem wybrać się np. do lasu. Wokół Szczecina położonych jest sporo kompleksów leśnych : Puszcza Wkrzańska, Puszcza Bukowa czy dalej Puszcza Goleniowska. Ze Szczecina można wybrać się do Stargardu – ciekawego miasta Pomorza Zachodniego czy też nad morze do takich miejscowości jak Świnoujście czy Międzyzdroje. Co ważne w tych miejscowościach znajdują się też punkty wypożyczalni samochodów gdzie można wynająć potrzebne auto lub zwrócić wypożyczone w Szczecinie.


Potrzebujesz auta do zwiedzania Szczecina i jego okolic? Skorzystaj z oferty wypożyczalni samochodów osobowych i dostawczych auto67.pl