Wynajmij samochód osobowy i zwiedź Szczecin

Kilka różnic pomiędzy wynajmem długoterminowym a leasingiem samochodu
Lipiec 16, 2017
Kategorie samochodów w wypożyczalni samochodów auto67.pl
Lipiec 23, 2017

Wynajmij samochód osobowy i zwiedź Szczecin

wynajem samochodu i zwiedzane szczecina i okolic

Wynajęcie samochodu osobowego w naszej wypożyczalni samochodów to idealne rozwiązanie dla osób spoza Szczecina. W wypożyczalni samochodów do dyspozycji jest bogata oferta modeli aut. W ofercie wypożyczalnisą pojazdy odpowiadające potrzebom każdego. Można wynająć auta mniejsze, które będą odpowiednie dla osób poruszających się po samym mieście a także na trasach wokół miasta. Ci, którzy stawiają na prestiż i komfort mogą wybrać samochody z wyższej półki cenowej z klasy D i wyższej auta luksusowe. Jeśli jest potrzeba można również wynająć dla większej liczby osób auta 7,8 i 9 osobowe. W ten sposób zamiast podróżować dwoma lub trzema autami można w całym gronie podróżować jednym autem. Wypożyczalnia umożliwia odbiór i zdanie pojazdu w kilku punktach miasta ale także poza jego granicami. Zatem auto może być wynajęte na dworcu PKP, można także wypożyczyć z punktu wynajmu na Prawobrzeżu oraz w Centrum ale także jest możliwość wynajęcia na lotnisku Goleniów zaraz po przylocie. Dzięki temu można swobodnie zwiedzać miasto i jego okolice.

Dzięki autu z wypożyczalni samochodów można w łatwy sposób dotrzeć do odległych miejsc w Szczecinie. Szczecin jest miastem bardzo rozległym i jest podzielone na dwie części: część Lewobrzeżną i Prawobrzeżną. Zwiedzanie warto rozpocząć od części miasta położonej nad rzeką Odrą.  To tutaj można zobaczyć charakterystyczne dla tego miasta Wały Chrobrego, niedaleko położonej i utworzonej na gruzach przedwojennej starówki. Stąd można dzięki autu z wypożyczalni samochodów zobaczyć odnowiony szczeciński bulwar. Ta część miasta z zamkiem na wzgórzu jest bogata w historię, którą dodatkowo można poznać w kilku muzeach mieszczących się w samym zamku oraz w muzeum na Wałach Chrobrego.

Jeśli znudzi się się zwiedzanie miasta można samochodem wybrać się np. do lasu. Wokół Szczecina położonych jest sporo kompleksów leśnych: Puszcza Wkrzańska, Puszcza Bukowa czy dalej mieszcząca się od centrum miasta: Puszcza Goleniowska. Ze Szczecina można wybrać się do Stargardu – ciekawego miasta Pomorza Zachodniego czy też nad morze do takich miejscowości jak Świnoujście czy Międzyzdroje. Co ważne w tych miejscowościach znajdują się też punkty wypożyczalni samochodów gdzie można wynająć potrzebne auto lub zwrócić wypożyczone w Szczecinie.


Potrzebujesz auta do zwiedzania Szczecina i jego okolic? Skorzystaj z oferty wypożyczalni samochodów osobowych i dostawczych auto67.pl

Komentarze są wyłączone.