Jak wygląda wynajem samochodu za granicą?

Holandia
Pięć najlepszych wycieczek po holenderskich miastach
Styczeń 19, 2018
dokumenty pojazdu
Jakie dokumenty potrzebne są podczas jazdy?
Styczeń 22, 2018

Jak wygląda wynajem samochodu za granicą?

wynajem za granica

Według wielu periodyków wynajem samochodów za granicą nadal nie idzie dobrze. Aktualnie coraz bardziej popularne są kierunki urlopów jak: Chorwacja ze swoimi plażami i dostępem do morza ale także Szwecja czy Norwegia ze znanymi każdemu fiordami,  Urlopowicze doświadczają wielu problemów wynajmując samochód za granicą. Są to np. dodatkowe koszty dodatkowych ubezpieczeń i obliczanie tak zwanego “ryzyka własnego”, które są niejasne. Ponadto często ceny i warunki najmu są nieprzejrzyste. W przypadku wynajmu za granicą dochodzą także kwestie związane z dogadaniem się w języku obsługi wypożyczalni.

Nic dziwnego, że klienci negatywnie odnoszą się do wynajmu samochodów za granicą, ponieważ nikt nie chce spotkać się z niemiłymi niespodziankami podczas wakacji i dodatkowo psuć sobie wakacje za granicą.

Wynajem samochodów w Polsce

Być może warto rozważyć rezerwację w wypożyczalni samochodów w Polsce w tym roku. Dodatkowe zalety to: pomoc we własnym języku (lub języku angielskim), łatwa rezerwacja oraz wybór wypożyczalni spośród wielu dostępnych na rynku. Dzięki temu można cieszyć się wakacjami bez martwienia się o swój własny samochód!

Korzyści z wynajmu samochodów w auto67.pl

W naszej wypożyczalni Auto67.pl staramy się aby warunki wynajmu były maksymalnie przejrzyste i usługa wynajmu jak najbardziej satysfakcjonująca dla każdego klienta. Jeśli wybierzesz auto67.pl, zapewniamy, że nie będziesz musiał zajmować się nieoczekiwanymi wydatkami. Nie pobieramy opłat za takie usługi jak drugi kierowca, niewykorzystane dni wynajmu, dodatkowe ubezpieczenie lub płatności kartą kredytową.

Jeśli zajdzie taka potrzeba udostępnimy auto w późnym godzinach nocnych czy też podstawimy również auto do kilku punktów poza Szczecinem tak aby jak najbardziej pomóc wynajmującym przed ich podróżą wakacyjną.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę podczas pobytu w Polsce oraz w przypadku wyjazdów za granicę do upragnionego celu podróży.


Chcesz wynająć samochód bezproblemowo? Zapraszamy do naszej wypożyczalni aut w Szczecinie