Wynajem samochodu na lotnisku: jak to działa?

alpy zimą
Wypad autem na zimowe szaleństwa w Alpy
Styczeń 16, 2018
droga zima
Wynajem samochodu w okresie zimowym
Styczeń 18, 2018

Wynajem samochodu na lotnisku: jak to działa?

lotnisko

Jak wygodnie jest wsiąść do wynajętego samochodu prosto z samolotu i wyczerpującej podróży? Naprawdę super ale najpierw trzeba pamiętać aby dokonać rezerwacji takiego auta na lotnisko. Opowiemy jak w prosty sposób wynająć auto na lotnisku tak aby z usługi skorzystać bezproblemowo.

Niedrogi wynajem auta na lotnisku

Każdy chce znaleźć najlepszą ofertę, jeśli chodzi o wynajem samochodu a w szczególności w przypadku wynajmu auta na lotnisku. Bez względu na to, którą firmę wynajmu wybierzesz, opłata lotniskowa będzie zawsze dodawana.

Dlatego warto przed rozpoczęciem podróży porównać firmy wynajmu samochodów. Jedna wypożyczalnia pokaże cenę all-in, a druga niską “gołą” cenę wynajmu aby poźniej podwyższyć tę cenę w momencie wynajmu o dodatkowy koszt podstawienia na lotnisko.

W auto67.pl wypożyczalni samochodów na lotnisku w Goleniowie i w Berlinie Tegel czy Schoenefeld ceny związane z podstawieniem zawsze są podawane przy rezerwacji.

Szybkie i łatwe rezerwacje

Dzięki łatwej rezerwacji w wypożyczalni samochodów auto67.pl możemy skorzystać bez problemów z oferty na dowolnym lotnisku w Szczecinie i w Berlinie. Każda oferta wynajmu zawiera nieograniczone kilometry (w przypadku wyboru takiej opcji), system nawigacji dzięki któremu osoby nie znające okolic Szczecina mogą poruszać się bezproblemowo, bezpłatne anulowanie wynajmu do momentu przyjazdu, ubezpieczenie, assistance a dla osób podróżujących z dziećmi oferujemy bezpieczne foteliki.

W dniu przyjazdu obsługa wypożyczalni będzie monitorować rozkład lotów tak aby podstawić auto w odpowiednim momencie i bez stresu dać możliwość wynajmu.

Wsiadaj i jedź z lotniska

Ponieważ zorganizowaliśmy doskonały serwis na lotniskach w Szczecinie i Berlinie, wszystko co pozostaje zrobić to wyjść z samolotu i wsiąść do samochodu z wypożyczalni. Wszystkie formalności dopełniane są bezpośrednio i sprawnie na lotnisku przez wykwalifikowaną kadrę naszych pracowników.

Przez cały okres wynajmu możesz na nas liczyć. W mało prawdopodobnym przypadku awarii, zawsze możesz skorzystać z naszej usługi awaryjnej obejmującej całą Europę Zachodnią.

Czy chcesz zwrócić samochód wcześniej niż było w planach? Nie ma najmniejszego problemu! Nigdy nie pobieramy opłat za niewykorzystane dni wynajmu!


Potrzebujesz auta na lotnisko w Berlinie albo w Szczecinie? Nic prostszego : zapoznaj się z ofertą i skorzystaj z wypożyczalni samochodów auto67.pl