Wynajem samochodu na lotnisku: jak to działa?

alpy zimą
Wypad autem na zimowe szaleństwa w Alpy
Styczeń 16, 2018
droga zima
Wynajem samochodu w okresie zimowym
Styczeń 18, 2018

Wynajem samochodu na lotnisku: jak to działa?

lotnisko

Napewno każdy się przekonał, że wygodniej jest wysiąść z samolotu na lotnisku i wsiąść do własnego lub wynajętego auta z wypożyczalni. Czy to na wczasach czy w podróży po kraju. Omija się w ten sposób transfer busem czy inne środki komunikacji z lotniska do miasta lub do innego celu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie jednak kiedy wybierze się opcje wynajmu samochodu z wypożyczalni aut trzeba pamiętać o tym aby zarezerwować samochód konkretnie na lotnisku. Firmy wynajmujące traktują podstawienie samochodu na lotnisko jako opcję dodatkową: nie mają siedziby w hali odlotów i przylotów. Poniżej pokażemy jak w prosty sposób skorzystać z takiej usługi na lotnisku i jak wygodne jest to rozwiązanie dla podróżujących.

Niedrogi wynajem auta na lotnisku

Poszukując cokolwiek czy to przez internet czy telefonicznie zazwyczaj próbujemy porównać różne oferty aby wybrać najkorzystniejszą dla nas. Jeśli chodzi o wynajem auta z wypożyczalni sprawa ma się podobnie. Każdy chce znaleźć najlepszą ofertę a w szczególności wynajmu auta, które można odebrać przy hali przylotów i jak najbliżej hali odlotów aby oddać takie auto. Trzeba jednak pamiętać, że niezależnie od tego jakie auto i wypożyczalnię samochodów wybierze się, mogą dojść dodatkowe opłaty. W tym przypadku jest to dodatkowa opłata określana jako opłata lotniskowa.

W trakcie porównywania może wyjść, że ceny wynajmów aut na lotniskach mogą być zróżnicowane. Może okazać się,  że  jedna wypożyczalnia pokazuje cenę all-in zawierającą wszystkie dodatkowe opłaty obejmujące wynajem auta na lotnisku, a druga wypożyczalnia wskazuje tylko niską „gołą” cenę wynajmu. Później ta cena może być podwyższona już przy samym odbiorze auta na lotnisku. Zatem przekonany się dopiero przed wynajmem jakie są rzeczywiste koszty związane z wypożyczeniem samochodu. Warto zatem dokładnie sprawdzać takie szczegóły już na samym etapie rezerwacji samochodu w internecie czy dzwoniąc do poszczególnych firm i pytając o to.

W auto67.pl wypożyczalni samochodów na lotnisku w Goleniowie i w Berlinie Tegel czy Schoenefeld ceny związane z podstawieniem zawsze są podawane przy rezerwacji.

Szybkie i łatwe rezerwacje

Wypożyczalnia samochodów auto67.pl oferuje wynajem na dowolnym lotnisku w Szczecinie i w Berlinie. Każda oferta wynajmu przedstawiana przez konsultanta wypożyczalni jak również przez internet zawiera nieograniczone kilometry (w przypadku wyboru takiej opcji), system nawigacji dzięki któremu osoby nie znająca okolic Szczecina może poruszać się bezproblemowo, bezpłatne anulowanie wynajmu do momentu przyjazdu, ubezpieczenie, assistance a dla osób podróżujących z dziećmi oferujemy bezpieczne foteliki dziecięce.

W dniu przyjazdu obsługa wypożyczalni samochodów monitoruje rozkład lotów tak aby podstawić auto w odpowiednim momencie i bez stresu dać możliwość wynajmu.

Wsiadaj i jedź z lotniska

Ponieważ wypożyczalnia gwarantuje doskonały serwis na lotniskach w Szczecinie, Berlinie Schoenefeld i Tegel, jedynie pozostaje wyjść z samolotu i odebrać bagaż a samochód będzie stał przed halą przylotów aby wsiąść i korzystać z niego. Wszystkie formalności związane z samochodem odbywają się bezpośrednio i sprawnie na lotnisku przez wykwalifikowaną kadrę pracowników wypożyczalni samochodów. Dlatego też uniknie się stresowych sytuacji związanych z wynajmem auta po przylocie często w nowe miejsce.

Przez cały okres wynajmu można liczyć na obsługę wypożyczalni aut. W mało prawdopodobnym przypadku awarii, zawsze można skorzystać z naszej usługi związanej z awariami, która obejmuje całą Europę. Czy chcesz zwrócić samochód wcześniej niż było w planach? Nie ma najmniejszego problemu! Nigdy nie pobieramy opłat za niewykorzystane dni wynajmu!


Potrzebujesz auta na lotnisko w Berlinie albo w Szczecinie? Nic prostszego: zapoznaj się z ofertą i skorzystaj z wypożyczalni samochodów auto67.pl

Komentarze są wyłączone.