Wynajem auta do Chorwacji

kierownica samochodu
Wybór odpowiedniego auta dostawczego
Styczeń 30, 2018
zegar samochodu
Darmowe aplikacje dla podróżujących w interesach
Styczeń 31, 2018

Wynajem auta do Chorwacji

Otrzymujemy dużo zapytań jeśli chodzi o wynajem szczególnie busów 9 osobowych do Chorwacji. Jeśli planujesz wakacje w Chorwacji te kilka punktów pomoże w wynajmie odpowiedniego auta na okres wakacyjny.

Samochód jest najlepszym wyborem jeśli zamierzasz zwiedzać Chorwację. Dzięki takiemu rozwiązaniu  można zobaczyć więcej w krótszym terminie, jesteś wolny od komunikacji publicznej i można dojechać wszędzie tam gdzie komunikacja nie dociera.

Kiedy auto może być zbędne

Jest kilka sytuacji gdzie można obejść się bez samochodu i dotrzeć tam samolotem. Nie potrzebne będzie auto jeśli planujesz po dotarciu na miejsce pozostać w większych miastach jak Zagrzeb, Dubrovnik czy Split. Busy miejskie i podmiejskie kursują dość często w samych miastach ale także na przedmieścia. Można zwiedzić miasta poruszając się pieszo. Dzięki temu uniknie się problemów z parkowaniem i jazdą w wąskich uliczkach. Wypożyczenie samochodu w celu zwiedzania samego miasta nie jest dobrym rozwiązaniem

Jeśli planujesz pozostać w którymś z miast z zamiarem plażowania : auto nie jest potrzebne do podróżowania.

Jeśli budżet nie pozwala na wynajęcie pojazdu w Polsce i dojeździe gdzie linie lotnicze mogą być tańsze również nie ma potrzeby wynajmu samochodu z wypożyczalni.

Kiedy warto wynająć auto z wypożyczalni

Auto z wypożyczalnia samochodów Szczecin będzie potrzebne jeśli pozostajesz w małej miejscowości gdzie nie zawsze można znaleźć sklepy czy nawet bankomat i auto będzie potrzebne do podjechania do większej celem zrobienia zakupów.

Jeśli będziesz spędzać wakacje na Istria i chcesz zwiedzić region to jedynym rozwiązaniem jest posiadanie własnych 4 kółek. To samo dotyczy spędzania wakacji na którejś z chorwackich wysepek. Można dostać się tam promem ze stałego lądu.

Jeśli planujesz zwiedzić dużo w krótkim czasie warto rozważyć wynajęcie auta do Chorwacji. Mimo, że Chorwacja jest małym krajem to odległości mogą być całkiem spore. I tak np. przejazd z Umag na północy do Dubrovnika na południu ma około 700km. Droga wiedzie nie tylko autostradami ale też lokalnymi drogami gdzie po drodze można zobaczyć wiele atrakcji. Czasami można wybrać pobyt w jednej miejścowości i z niej kierować się do różnych atrakcji w regionie. Można w ten sposób zwiedzić Dubrovnik, Peljesac pennisula, Brac, Korcula. Wszystko zależy od planów wyjazdowych i jak planuje się spędzić czas w Chorwacji podczas urlopu.

Ceny za wynajem auta do Chorwacji zależą od terminu w jakim potrzebne jest auto, ilości kilometrów jakie planuje się zrobić w danym okresie a także od rodzaju auta. Niskie stawki są za auta małe a wyższe w przypadku wynajęcia auta 7 czy 9 osobowego dostępnych także w wypożyczalni. W przypadku wynajmu auta we wczesnym terminie nasza wypożyczalnia samochodów Szczecin może zaproponować dodatkowe upusty.


Potrzebujesz auta na wyjazd do Chorwacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajem aut osobowych w naszej wypożyczalni