Wynajem auta do Chorwacji

zwrot samochodu
Wskazówki dotyczące zwrotu samochodu
Styczeń 26, 2018
zegar samochodu
Darmowe aplikacje dla podróżujących w interesach
Styczeń 31, 2018

Wynajem auta do Chorwacji

chorwacja z autem z wypożyczalni

Otrzymujemy dużo zapytań jeśli chodzi o wynajem szczególnie busów 9 osobowych z możliwością wyjazdu zagranicę do Chorwacji. Jeśli planujesz wakacje w Chorwacji te kilka poniższych punktów pomoże w okresie  wakacyjnym  w wynajmie odpowiedniego auta.

Samochód jest to najlepszy wybór jeśli zamierzasz odpoczywać i zwiedzać Chorwację. Dzięki takiemu rozwiązaniu  i mobilności można zobaczyć więcej atrakcji w tym kraju w krótszym terminie. Wówczas jest się wolnym od komunikacji publicznej i można dojechać wszędzie tam gdzie komunikacja ta nie dociera.

Kiedy auto może być zbędne

Można do Chorwacji dotrzeć samolotem rezygnując z podróży samochodem. Wypożyczone auto nie będzie potrzebne jeśli planuje się po dotarciu na miejsce pozostać w większych miastach takich jak Zagrzeb, Dubrovnik czy Split. Busy miejskie i podmiejskie kursują dość często w samych miastach ale także na przedmieścia. Można zwiedzić miasta także poruszając się pieszo. Bez auta uniknie się problemów z parkowaniem i jazdą w wąskich uliczkach. Wypożyczenie samochodu w celu zwiedzania samego miasta nie jest dobrym rozwiązaniem.

Jeśli planujesz pozostać w którymś z miast z zamiarem plażowania : również auto nie jest potrzebne do poruszania się po okolicy.

Kiedy warto wynająć auto z wypożyczalni

Auto z wypożyczalnia samochodów Szczecin może być przydatne jeśli zaplanowało się pobyt w małej miejscowości gdzie nie zawsze można znaleźć sklepy czy nawet bankomat i wówczas auto będzie potrzebne do podjechania do większej aglomeracji celem zrobienia zakupów i załatwienia spraw.

Jeśli będziesz spędzać wakacje na wyspach jak np. Istria i chcesz zwiedzić region to jedynym rozwiązaniem jest posiadanie własnych 4 kółek. To samo dotyczy spędzania wakacji na którejś z chorwackich wysepek. Można dostać się tam promem ze stałego lądu.

Jeśli planujesz zwiedzić wiele miejsc w krótkim czasie warto rozważyć wynajęcie auta z wypożyczalni z opcją dojazdu do Chorwacji. Mimo, że Chorwacja jest małym krajem to odległości są całkiem spore. I tak np. przejazd z miejscowości na północy do Dubrovnika na południu to około 800km. Droga wiedzie nie tylko autostradami ale też lokalnymi drogami gdzie można zobaczyć wiele atrakcji. Czasami można wybrać pobyt w jednej miejscowości i z niej kierować się do różnych atrakcji w regionie. Wszystko zależy od planów wyjazdowych i jak planuje się spędzić czas w Chorwacji podczas urlopu.

Ceny za wynajem auta do Chorwacji zależą od terminu w jakim potrzebne jest auto, ilości kilometrów jakie planuje się zrobić w danym okresie a także od rodzaju/jego wielkości. Niskie stawki są za auta małe. Jeśli planuje się wyjazd w większym gronie warto rozważyć wynajęcie auta 7 czy 9 osobowego dostępnych także w wypożyczalni aut. Rozkładając koszty na ilość podróżujących stawka wyjdzie podobna jak w przypadku wynajmu aut mniejszych. W przypadku wynajmu auta we wczesnym terminie nasza wypożyczalnia samochodów Szczecin może zaproponować dodatkowe upusty.


Potrzebujesz auta na wyjazd do Chorwacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajem aut osobowych w naszej wypożyczalni

Komentarze są wyłączone.