Wybór auta dostawczego z floty wypożyczalni

Kategorie samochodów w wypożyczalni samochodów auto67.pl
Lipiec 23, 2017
zasady wypożyczenia aut
Zasady wypożyczenia auta
Styczeń 11, 2018

Wybór auta dostawczego z floty wypożyczalni

fugon dostawczy

Potrzebujesz samochodu dostawczego, które jest tanie, komfortowe i które można wynająć na godziny lub na na kilka dni? Jesteśmy pewni, że znajdziesz takie auto w szerokiej ofercie naszej wypożyczalni w kategorii samochodów dostawczych.  Auto takie można już wynająć w jednym z dogodnych punktów odbioru wypożyczalni rozmieszczonych w Szczecinie i w kilku miastach  województwa zachodniopomorskiego. Jeśli przewozisz jakiś towar pomiędzy miejscowościami gdzie są punkty odbioru warto rozważyć na pozostawieniu auta w jednym z tych punktów aby nie wracać niepotrzebnie. Nasza firma zajmie się odbiorem i podstawieniem do wybranego miejsca.

Małe auta dostawcze

Małe auta dostawcze to idealne rozwiązanie przy przewożeniu niewielkiej ilości bagaży czy towarów i o niewielkich gabarytach. Idealnym rozwiązaniem jest tutaj wybór z naszej oferty aut dostawczych jak fiat doblo, dacia dokker czy renault trafic.  Auta te zmieszczą towary o masie do około 1600kg. Jedną z zalet takich aut jest ich prędkość. W porównaniu z większymi autami dostawczymi do 3,5T auta te są szybsze i co najważniejsze są prostsze w manewrowaniu szczególnie w zatłoczonych centrach miast. Z uwagi na swoją wielkość auta te nie mają dużych silników i dzięki temu zużywają mniej paliwa.

Większe auta dostawcze

Auto dostawcze z maksymalną masą całkowitą do 3,5T wyróżniają się większą przestrzenią ładunkową i komfortem podróżowania. Modele aut takie jak fiat ducato, renault master czy peugot boxer dostępne w naszej wypożyczalni aut dostawczych zapewniają bezpieczny transport do celu towarów o masie do około 1,5T. Dostępne są auta w zabudowie furgon inaczej blaszaki a także samochody, które umożliwiają przewóz większej ilości towarów na paletach. Są to auta nazywane plandekami. Plandeki z uwagi na budowę mają dostępną przestrzeń ładunkową płaską na całej powierzchni bez żadnych przewężeń jak ma to miejsce w autach dostawczych tzw. blaszakach. Nie ma tutaj nadkoli i dzięki temu możliwe jest lepsze zagospodarowanie przestrzeni. Ważne jest to w przypadku załadunku towarów na paletach. Pojazd z taką przestrzenią ładunkową pomieści więcej palet niż w przypadku auta furgonu blaszanego gdzie w przestrzeni ładunkowej są nadkola zmniejszające prześwit i tym samym możliwość pomieszczenia większej ilości palet. Inny argument  przemawiający za wynajmem większego auta dostawczego prócz dużej przestrzeni ładunkowej to drzwi otwierane na 270st co umożliwia łatwiejszy podjazd do rampy i załadunek towarów.

Warto przed wypożyczeniem samochodu zadecydować jakie towary zostaną przewiezione autem dostawczym a następnie wybrać odpowiedni samochód z bogatej oferty wypożyczalni samochodów.


Interesuje Cię wynajem auta dostawczego? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wypożyczalni auto67.pl i zapraszamy do rezerwacji potrzebnego auta.

Komentarze są wyłączone.