Wybór auta dostawczego z floty wypożyczalni

Kategorie samochodów w wypożyczalni samochodów auto67.pl
Lipiec 23, 2017
zasady wypożyczenia aut
Zasady wypożyczania aut
Styczeń 11, 2018

Wybór auta dostawczego z floty wypożyczalni

fugon dostawczy

Potrzebujesz samochodu dostawczego, które jest tanie, komfortowe i które można wynająć na godziny? Jesteśmy pewni, że znajdziesz takie w naszej szerokiej ofercie aut dostawczych naszej wypożyczalni. Auto takie można wynająć w jednym z dogodnych punktów odbioru wypożyczalni rozmieszczonych w województwie zachodniopomorskim. Jeśli przewozisz towar pomiędzy tymi miejscowościami warto rozważyć na pozostawieniu auta w jednym z tych punktów aby nie wracać niepotrzebnie. Nasza firma zajmie się tym.

Małe auta dostawcze

Małe auta dostawcze są odpowiednie przy przewożeniu niewielkiej ilości bagaży czy towarów i o niewielkich gabarytach. Idealnym rozwiązaniem jest tutaj wybór z naszej oferty aut dostawczych  jak fiat doblo, dacia dokker czy renault trafic.  Auta te zmieszczą towary o masie do około 1600kg. Jedną z zalet takich aut jest ich prędkość. W porównaniu z większymi autami dostawczymi do 3,5T auta te są szybsze, prostsze w manewrowaniu szczególnie w zatłoczonych centrach miast i przede wszystkim zużywają mniej paliwa.

Większe auta dostawcze

Auto dostawcze z maksymalną masą całkowitą do 3,5T wyróżniają się większą przestrzenią ładunkową i komfortem. Modele aut takie jak fiat ducato, renault master czy peugot boxer dostępne w naszej wypożyczalni aut dostawczych zapewniają bezpieczny transport do celu towarów o masie do około 1,5T. Dostępne są auta w zabudowie furgon inaczej blaszaki a także auta, które umożliwiają przewóz większej ilości towarów jak plandeki. Plandeki z uwagi na budowę mają dostępną przestrzeń ładunkową płaską na całej powierzchni bez żadnych przewężeń jak ma to miejsce w blaszakach. Nie ma tutaj nadkoli i dzięki temu możliwe jest lepsze zagospodarowanie przestrzeni. Ważne jest to w przypadku załadunku towarów na paletach. Pojazd z taką przestrzenią ładunkową pomieści więcej palet niż w przypadku auta furgonu blaszanego gdzie w przestrzeni ładunkowej są nadkola zmniejszające prześwit i tym samym możliwość pomieszczenia większej ilości palet. Inny argument  przemawiający za wynajmem większego auta dostawczego prócz dużej przestrzeni ładunkowej to drzwi otwierane na 270st co umożliwia łatwiejszy podjazd do rampy i załadunek towarów.


Interesuje Cię wynajem auta dostawczego? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wypożyczalni auto67.pl i rezerwacją potrzebnego auta.