Przeprowadzka z wypożyczalnią

Wyjazd do Chorwacji
Kwiecień 19, 2018
Webasto zamiast odśnieżania zimą
Kwiecień 21, 2018

Przeprowadzka z wypożyczalnią

Przystępna cenowo, skuteczna i przyjazna – tak określiła klientka swoje doświadczenia z przeprowadzki zorganizowanej przez firmę studencką. Po prostu odszukała i zadzwoniła korzystając z opinii google do firmy przeprowadzkowej prowadzonej przez studentów. Prace firma rozpoczęła od wysprzątania pomieszczeń i popakowania wszystkich rzeczy w duże kartony. Do przeprowadzki zostały także zdemontowane meble. Firma nawet rozłączyła lampy w pomieszczeniach i popakowała w kartony.

W dniu przeprowadzki wszystkie meble zostały rozmontowane i przeniesione do furgonetki z wypożyczalni auto67.pl Wypożyczony został samochodów o odpowiedniej wielkości, gabarytach tak aby przeprowadzka odbyła się za jednym przejazdem do nowego lokum.

Przeprowadzka została przeprowadzona kompleksowo i płynnie. Wszystkie rzeczy w kartonach zostały opisane i dzięki temu po przeprowadzce do nowego lokum rzeczy trafiły do tych pomieszczeń, z których zostały zabrane. Ulubiona pluszowa zabawka dziecka znalazła się w jego pokoju a meble i wyposażenie kuchni czy łazienki w odpowiednim pomieszczeniu. Pralka została odpowiednio zabezpieczona i przewieziona do docelowego mieszkania. Osoba zlecająca przeprowadzkę nawet uzyskała pomoc od studentów w postaci zmiany i przebudowy przewożonego łóżka. Z pomocy osób prowadzących przeprowadzkę wyłączone są takie prace jak instalacja elektryczna.

Dzięki pomocy studentów oraz auta z wypożyczalni samochodów klienci czują ulgę przy tej operacji. Studenci przeprowadzili wszystkie prace, które przejęła firma przeprowadzkowa ale za niższą cenę. Dzięki podejściu studentów praca została wykonana od A do Z i co najważniejsze rzetelnie.

Wszystko co zostało zrobione w trakcie przeprowadzki były możliwe dzięki autu dostawczego jakie zostało wynajęte z wypożyczalni samochodów. Polecamy zlecenie przeprowadzki firmie, w której zatrudnieni są studenci. Na tym przykładzie widać, że nie zawiodą oni zleceniodawców i można liczyć, że praca zostanie wykonana kompleksowo od A do Z i przede wszystkim rzetelnie.