Przeprowadzka z wypożyczalnią samochodów Szczecin

Wyjazd do Chorwacji autem z wypożyczalni Szczecin
Kwiecień 19, 2018
Webasto zamiast odśnieżania zimą
Kwiecień 21, 2018

Przeprowadzka z wypożyczalnią samochodów Szczecin

Przyjazna, niedroga i pomyślnie zakończona a także profesjonalnie przeprowadzona usługa – tak została określona przez klientkę usługa jaka została wykonana przez firmę przeprowadzkową. Oferta związana z przeprowadzką została przez Klientkę po prostu znaleziona w internecie i wybrana jako najlepsza na podstawie opinii google dla haseł związanych z firmami z branży przeprowadzek. Firma przeprowadzkowa rozpoczęła zadanie przewiezienia mebli i dobytku z punku A do punktu B po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu warunków i szczegółów związanych z przeniesieniem dobytku. Pierwsze co zostało zrobione  przez najętą firmę to zostały wysprzątane pomieszczenia i popakowane wszystkie ruchome rzeczy w duże kartony. Do kartonów trafiły książki, bibeloty, pełne wyposażenie kuchni i łazienki, ubrania i sprzęt RTV. Firma zajmująca się przeprowadzką nie zapomniała i nawet rozłączyła lampy w pomieszczeniach i popakowała je w odpowiednie kartony. Następnie zostały one opisane tak aby rzeczy trafiły w nowym lokum w odpowiednie miejsce. Do samej przeprowadzki zostały także zdemontowane wszystkie meble jakie były w mieszkaniu. Usługa przeprowadzki obejmowała przeniesienie nie tylko rzeczy ale także mebli z mieszkania.

W dniu samego transportu wszystkie meble zostały rozmontowane i przeniesione do furgonetki z wypożyczalni samochodów auto67.pl. Do tego celu został użyty odpowiednio duży samochód dostawczy z oferty wypożyczalni tak aby wszystko zmieściło się i było przewiezione możliwie za jednym razem. Wybrany został samochód, którego parametry pod kątem długości paki i jej wysokości określane są jako L4L3 (auto o wymiarach przestrzeni ładunkowej maksymalnie długiej i maksymalnie wysokiej).

Przewiezienie rzeczy zostało wykonane w sposób kompleksowy i bezproblemowy. Dzięki temu, że przed przewiezieniem wszystko zostało dokładnie opisane i umieszczone w kolejności w aucie dostawczym trafiły do nowego lokum i znalazły się na swoim  miejscu i do tych pomieszczeń, z których zostały wcześniej zabrane. Zatem ulubiona mechaniczna zabawka dziecka znalazła się w jego pokoju a meble i wyposażenie kuchni czy też łazienki w odpowiednim dla nich pomieszczeniu. Przewożona pralka zabrana z mieszkania została przed przewiezieniem zabezpieczona i trafiła w nowym mieszkaniu na swoje nowe miejsce.

Dzięki pomocy firmy oraz dzięki wypożyczonym autu dostawczemu z wypożyczalni samochodów klienci czują komfort przy tak wydawałoby się trudnej operacji przewiezienia dobytku do nowego mieszkania. Firma wykonała wszystkie zlecone jej prace za przystępna cenę a przede wszystkim praca została wykonana rzetelnie.

Cała operacja przeniesienia rzeczy z jednego z mieszkań do drugiego możliwa była dzięki wypożyczeniu auta dostawczego, które pochodziło z wypożyczalni samochodów Szczecin. Na tym przykładzie widać, że firmy oferujące dłużej swoje usługi w internecie nie zawiodą zleceniodawców. Można na nie liczyć, na rzetelne i kompleksowe wykonanie usługi związanej z przeprowadzką.

Komentarze są wyłączone.