Problemy z samochodem podczas wakacji

droga zima
6 porad bezpiecznej jazdy zimą
Styczeń 12, 2018
parkowanie w mieście
Parkowanie za granicą. Jak uniknąć mandatów
Styczeń 15, 2018

Problemy z samochodem podczas wakacji

skrzynia biegów

Wiele osób podczas wakacji wybiera podróż samochodem do celu. Taki sposób daje niesamowitą wolność podróżowania ale wiąże się także z problemami podczas podróży.

Problemy w trakcie podróży własnym samochodem

Zapewne nikt nie planuje takich sytuacji ale może się zdarzyć, że podczas jazdy samochód ulegnie awarii. Niezależnie od miejsca gdzie to nastąpi: czy to w pobliżu domu czy z dala od niego pomoc będzie wyglądała tak samo. Oto 6 kroków, które pomogą w sytuacji gdy auto ulegnie uszkodzeniu:

  • ustaw samochód na poboczu drogi i uruchom awaryjne światła. Auto powinnoby Ustaw tak auto aby nie powodować dodatkowego utrudnienia dla innych
  • aby być widocznym dla innych uczestników ruchu należy włożyć kamizelkę odblaskową. Szczególnie wymagana jest w przypadku uszkodzenia auta na autostradzie.
  • ustaw trójkąt ostrzegawczy za pojazdem w odległości 50m na drodze poza terenem zabudowanym lub w odległości 100m na autostradzie. W ten sposób ostrzeżemy o uszkodzonym pojeździe innych uczestników ruchu
  • Jeśli nie jesteś w stanie zdiagnozować usterki w aucie skontaktuj się z warsztatem oraz z pomocą drogową w okolicy. Jeśli posiadasz assistance warto skontaktować się z infolinią aby to oni zorganizowali pomoc na drodze. W obydwu przypadkach musisz być przygotowanym na podanie dokładnej swojej lokalizacji – tak aby pomoc nadeszła szybko
  • Zawsze bądź dostępny pod telefonem dla osób z pomocy drogowej
  • Kiedy problem będzie rozwiązany nie zapomnij o zabraniu trójkąta ostrzegawczego 😉

Problem z samochodem z wypożyczalni samochodów auto67.pl

Awaria samochodu zawsze jest irytująca dla kierującego oraz pasażerów i jako wypożyczalnia samochodów działająca od lat na rynku zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego nasze samochody utrzymywane są w jak najlepszym stanie technicznym tak aby nie być zaskoczonym na drodze.

Cena w jakiej dostępne nasze samochody zawiera również ubezpieczenia assistance na wypadek problemów na drodze. W ten sposób każdy z klientów może czuć się bezpiecznie bo nie będzie pozostawiony samemu sobie. W tym celu wystarczy tylko skontaktować się z naszym numerem i z operatorem dostępnym 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. To my zorganizujemy pomoc na drodze.

 


Chcesz wynająć nowe auta z ubezpieczeniem Assistance? Zapoznaj się z ofertą auto67.pl wypożyczalni samochodów w Szczecinie.

Komentarze są wyłączone.