Komfortowy bus 9 osobowy

auta z wypozyczalni
10 punktów istotnych przy wypożyczeniu auta
12 lipca, 2017

Komfortowy bus 9 osobowy

W naszej ofercie znalazł się kolejny komfortowy samochód  -bus 9 osobowy firmy Ford. Jest to Ford Transit  Custom. Jest to nowoczesne auto, które wyróżnia elastyczny układ tylnych siedzeń.  Takie rozwiązanie oferuje ponad 30 kombinacji ustawień foteli. Można złożyć je tak aby zajmowały jak najmniej miejsca. Dodatkowo w każdym z foteli w tym aucie można regulować oparcie. Istnieje możliwość ustawienia innego pochylenia dla każdego z nich. W przypadku aut z ławką takiego udogodnienia brak. Fotele można złożyć jeśli brakuje miejsca na bagaże a także zrobić z nich wygodną półkę na rzeczy podczas jazdy. Pojazd może pomieścić maksymalnie aż do 9 osób! Polecamy obejrzeć załączony filmik prezentujący wszelkie możliwości ustawień foteli w drugim i trzecim rzędzie w tym aucie.
Oprócz komfortowego i przestronnego wnętrza Fordy Transity Custom posiadają wiele innowacyjnych rozwiązań technologicznych takich jak Ford SYNC czy coraz popularniejszy w autach system Auto-Start-Stop.

Takie  rozwiązania sprawiają, że to auto jest wygodniejsze i bardziej komfortowe niż dostępne w innych wypożyczalniach auta 9 osobowe marek Renaul czy Opel.