Kategorie samochodów w wypożyczalni samochodów auto67.pl

wynajem samochodu i zwiedzane szczecina i okolic
Wynajmij samochód osobowy i zwiedź Szczecin
Lipiec 21, 2017
fugon dostawczy
Wybór auta dostawczego z floty wypożyczalni
Październik 4, 2017

Kategorie samochodów w wypożyczalni samochodów auto67.pl

Wypożyczalnia auto67.pl oferuje szeroki wybór pojazdów na wynajem. Poniżej znajduje się spis kategorii samochodów dostępnych w wypożyczalni samochodów oraz dokładniejsze informacje na temat każdej z nich.

Kategoria mini

Samochody, które należą do kategorii mini to auta osobowe, które należą do najmniejszych ze wszystkich kategorii. Cechą wspólną tych aut to niewielkie rozmiary zewnętrzne a także w związku z zastosowaniem oszczędnych jednostek silników wynikając z tego oszczędność paliwa. Czasami auta te wyposażane są w mocniejsze silniki jak na swoją klasę. Jednak jest to rzadkość. Najemcy wybierając auta tej klasy zazwyczaj liczą także na oszczędność związana z przejazdem. Auta te są idealne do poruszania się po mieście ale także na wycieczkę poza miasto w 2-4 osoby z niewielkim bagażem. Auta tej klasy są najczęściej dwudrzwiowe ale znajdą się również pojazdy mające cztery. Popularne auta z tej klasu to skoda citigo, toyota Aygo, fiat 500, ford ka, citroen c3.

Kategoria economy

Do klasy economy zaliczamy pojazdy małe, praktyczne i ekonomiczne jak Skoda fabia, Seat Ibiza, ford fiesta, fiat punto, renault clio. Są one większe od wspomnianej klasy mini. Auta te są najlepsze na krótką podróż poza miasto czy poruszanie się po mieście dla dwóch czy czterech osób z większą ilością bagaży. Są to auta najczęściej wynajmowane przez studentów, pary czy małe rodziny.

Klasa kompaktowa

Do samochodów z klasy kompaktowej możemy zaliczyć takie modele jak Ford Focus, skoda rapid. Auta te zachwycają niewielkim zużyciem paliwa i większą przestrzenią dla kierowcy i pasażerów niż kategoria economy. Auto idealnie sprawdza się w ruchu miejskim jak również w podróży z większym bagażem i na większe odległości.

Kategoria rodzinna

Auta z klasy rodzinnej są wybierane najczęściej przez osoby jako rezprezentacyjne auto biznesowe. Są to też pojazdy przeznaczone dla rodzin wybierających się na dłuższe wypady z uwagi na przestrzeń w aucie i w bagażniku gdzie można pomieścić kilka walizek.

Kategoria SUV

Auta z kategorii SUV jak Ford EcoSport, Hyundai Tucson to auta duże i bezpieczne często przypominające swoim kształtem auta terenowe. Auta z tej kategorii idealnie sprawdzają się podczas urlopów w okresie zimowym czy tam gdzie pozostaje dojechać drogą polną do celu.

Kategoria VAN

Kategoria VAN to auta umożliwiające przewiezienie powyżej 5 osób. Są to zatem auta 7 a nawet 9 osobowe jak Renault Trafic, Opel vivaro czy Ford Custom. W autach tego typu są duże bagażniki na bagaż.


Zainteresowany wynajmem auta? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu auta w Szczecinie w wypożyczalni auto67.pl

Komentarze są wyłączone.