Kategorie samochodów w wypożyczalni samochodów auto67.pl

wynajem samochodu i zwiedzane szczecina i okolic
Wynajmij samochód osobowy i zwiedź Szczecin
Lipiec 21, 2017
fugon dostawczy
Wybór auta dostawczego z floty wypożyczalni
Październik 4, 2017

Kategorie samochodów w wypożyczalni samochodów auto67.pl

Wypożyczalnia auto67.pl oferuje szeroki wybór pojazdów na wynajem. Poniżej znajduje się spis kategorii samochodów oraz linki do dokładniejszych informacji na temat każdej z nich

Kategoria mini

Samochody, które należą do kategorii mini to auta osobowe należące do najmniejszej ze wszystkich kategorii. Cechą wspólną tych aut to niewielkie rozmiary a także oszczędność paliwa. Czasami auta te wyposażone są w mocne silniki jak na swoją klasę. Auta te są idealne do poruszania się po mieście ale także na wycieczkę w 2-4 osoby z niewielkim bagażem. Auta tej klasy są najczęściej dwudrzwiowe ale znajdą się również pojazdy mające cztery.

Kategoria economy

Do klasy economy zaliczamy pojazdy małe, praktyczne i ekonomiczne jak Skoda fabia, Seat Ibiza. Auta te są najlepsze na krótką podróż czy poruszanie się po mieście dla dwóch czy czterech osób z niewielką ilością bagaży. Są to auta najczęściej wynajmowane przez studentów, pary czy małe rodziny.

Klasa kompaktowa

Do samochodów z klasy kompaktowej możemy zaliczyć takie modele jak Ford Focus. Auta te zachwycają niewielkim zużyciem paliwa i większą przestrzenią dla kierowcy i pasażerów niż kategoria economy. Auto idealnie sprawdza się w ruchu miejskim jak również w podróży z większym bagażem.

Kategoria rodzinna

Auta z klasy rodzinnej są wybierane najczęściej przez osoby jako rezprezentacyjne auto biznesowe. Są to też pojazdy przeznaczone dla rodzin wybierających się na dłuższe wypady z uwagi na przestrzeń w aucie i w bagażniku gdzie można pomieścić kilka walizek.

Kategoria SUV

Auta z kategorii SUV to auta duże i bezpieczne często przypominające swoim kształtem auta terenowe. Auta z tej kategorii idealnie sprawdzają się podczas urlopów w okresie zimowym czy tam gdzie pozostaje dojechać drogą polną.

Kategoria VAN

Kategoria VAN to auta umożliwiające przewiezienie powyżej 5 osób. Są to zatem auta 7 a nawet 9 osobowe jak Renault Trafic czy Ford Custom. W autach tego typu są duże bagażniki na bagaż.

 


Zainteresowany wynajmem auta? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu auta w Szczecinie w wypożyczalni auto67.pl