Jak znaleźć najtańszy samochód w wypożyczalniach Szczecin?

kamizelka
Kamizelka odblaskowa
Styczeń 26, 2018
zima
Kierowanie zimą: co wolno a co nie.
Styczeń 27, 2018

Jak znaleźć najtańszy samochód w wypożyczalniach Szczecin?

wybór samochodu

Pierwszym krokiem do wynajem samochodu jest porównanie ich cen w różnych wyszukiwarkach czy też przez porównanie oferty bezpośrednio na stronach lokalnych wypożyczalni. W wyszukiwarce google można znaleźć oferty wynajmu aut szukając po hasłach : wypożyczalnia samochodów szczecin, wynajem samochodów szczecin, czy wynajem aut szczecin.

Sprawdź ubezpieczenie

W trakcie wyszukiwania najlepszej oferty wynajmu samochodu czy to osobowego czy dostawczego warto zwrócić uwagę na ubezpieczenie pojazdów wynajmowanych w danej wypożyczalni. Tanie oferty często nie zawierają ubezpieczenia  i jest to pułapka dla wynajmującego. Ostatecznie może dojść do sytuacji, że najtańsza oferta wcale może nie być najkorzystniejszą cenowo.

Zwróć uwagę na limity kilometrów

Przy wyszukiwaniu oferty wynajmu aut osobowych i dostawczych warto sprawdzić limity kilometrów. Każdy dodatkowy kilometr powyżej limitów może być dodatkowo płatny. Opłata ta może nie być wskazana w cenniku. W przypadku Polski można łatwo ocenić odległości jednak w innych już nie i w związku z tym możemy nie oszacować dobrze. Kto chce zresztą liczyć kilometry np. w trakcie urlopu.

Regulacje dotyczące tankowania.

Najbardziej korzystną regulacją dotyczącą tankowania jest wydanie i zwrot auta z pełnym bakiem. Oznacza to, że dostaniemy samochodów z pełnym bakiem i w takim samym stanie należy oddać auto. W przypadku zdania auta z pustym bakiem zostanie ono napełnione zgodnie z cennikiem a kosztami zostanie obciążeny wynajmujący. W innych krajach szczególnie np. na Teneryfie czy Majorce regulacje są zupełnie inne. Tam można dostać auto z pustym bakiem i w takim stanie też możemy zdać auto. Nie jest to korzystne rozwiązania bo dostając z pustym bakiem zmuszeni jesteśmy do szukania stacji celem napełnienia baku zamiast cieszyć się jazdą nowym samochodem z wypożyczalni aut.

Dodatkowy kierowca

W niektórych wypożyczalniach samochodów za dodatkowego kierowce należy zapłacić. Może zdarzyć się, że jeśli zostanie auto udostępnione komuś kto nie widnieje w umowie, w przypadku wypadku ubezpieczalnia może nie wypłacić odszkodowania. Wynajmując samochód w wypożyczalnia samochodów Szczecin auto67.pl nie pobierana jest opłata za  dodatkowego kierowce ale wymaga się jego podanie do umowy.

Anulowanie i rezerwacja samochodu.

Anulowanie oraz zmiana rezerwacji jest akceptowana bez dodatkowych opłat w wypożyczalni aut auto67.pl. W innych wypożyczalniach może być pobrana dodatkowa opłata.

Zarezerwuj wcześniej

W przypadku wcześniejszej rezerwacji samochodu można liczyć na dodatkowe bonusy i wynajem może być tańszy niż w przypadku rezerwacji na chwilę przed wynajmem. Rezerwując wcześniej szczególnie na okres wakacyjny czy świąt panuje zasada im wcześniej tym lepiej. Auta z  wypożyczalni mogą być niedostępne w okresie gorącym, wakacyjnym i urlopowym dla wypożyczalni.

W popularnych regionach wakacyjnych jak Majorka samochody z wypożyczalni w sezonie są bardzo popularnym środkiem transportu i trudno jest coś wypożyczyć.


Zapoznaj się z tanim i elastycznym wynajmem aut w wypożyczalnia samochodów Szczecin auto67.p!

Komentarze są wyłączone.