Darmowe aplikacje dla podróżujących w interesach

Wynajem auta do Chorwacji
Styczeń 31, 2018
wycieczka po Holandii
9 polecanych miejsc do zwiedzania przy autostradzie w Holandii
Luty 1, 2018

Darmowe aplikacje dla podróżujących w interesach

zegar samochodu

Często wyjeżdżasz za granicę w interesach? Podróżowanie za granicę wymaga pewnego przygotowania i zorganizowania.

Podczas wyjazdu trzeba zaplanować trasę podróży, być w kontakcie z osobami, z którymi się współpracuje, trzeba znaleźć hotel. Te sprawy można załatwić i zorganizować dzięki aplikacjom dostępnym na telefonie.

WhatsApp

Możesz pozostać w kontakcie z tobą przez cały czas z WhatsApp! WhatsApp to najbardziej znana usługa, za pomocą której można wysyłać wiadomości i wykonywać połączenia.

Skype

Skype podobnie jak WhatsUp służy do komunikacji pomiędzy osobami. Podobnie jak za pomocą zwykłego telefonu. Dodatkowo możliwe jest komunikowanie z osobami dostępnymi pod zwykłymi numerami telefonów po wcześniejszym opłaceniu takiej usługi. Jeśli potrzebujesz się skontaktować wystarczy tylko wybrać numer i kontynuować rozmowę.

Hopper

Szukasz taniego lotu. Ta aplikacja pomoże Ci w tej kwestii. Podpowie gdzie znaleźć tani bilet i gdzie go kupić tak aby był najtańszy. Dzięki temu przeglądanie ofert lotniczych jest prostsze.

FlightAware

Program ten umożliwia monitorowanie lotów a w szczególności podaje informacje dotyczące opóźnień i odwołaniem ich. Dzięki tej aplikacji możliwe jest monitorowanie danych dotyczących lotów niezależnie od miejsca i na całym świecie. Za każdym razem gdy pojawi się sytuacja związana z opóźnieniem natychmiast program ten podaje taką informacje i w ten sposób nikt nie będzie zaskoczony sytuacją.

HotelTonight

Kiedy dotarłeś do celu czy to samolotem czy np. wynajętym samochodem z wypożyczalni warto pomyśleć o noclegu. Jeśli wcześniej nie zarezerwowałeś hotelu w mieście, do którego podróżujesz możesz wykorzystać aplikację HotelTonight. Dzięki niej można szybko i bezproblemowo znaleźć oferty hoteli last minute. Hotele na całym świecie dostępne są w tej aplikacji: subskrybują tę aplikację.

Przelicznik walut Oanda

Podczas podróży zagranicznej ma się często do czynienia z różnymi walutami. Dzięki programowi Oanda istnieje możliwość podejrzenia aktualnego kursu walut i możliwe jest łatwe konwertowanie ich. Program szczególnie polecany osobom podróżującym za granicę.

Mapy Google

Martwisz się, że zgubisz drogę i tym samym spóźnisz się na spotkanie? Jesteś na lotnisku albo masz wynajęty pojazd i nie wiesz jak dotrzeć do celu? Warto skorzystać z programu przeznaczonego do wskazywaniu odpowiedniej drogi. Takim programem są mapy google.


Planujesz wyjazd służbowy za granicę samochodem? Zapraszamy do naszej wypożyczalni aut osobowych i dostawczych bez dodatkowych opłat związanych z wyjazdem za granicę.