Darmowe aplikacje dla podróżujących w interesach

Wynajem auta do Chorwacji
Styczeń 31, 2018
wycieczka po Holandii
Polecane miejsca do zwiedzania przy autostradzie w Holandii
Luty 1, 2018

Darmowe aplikacje dla podróżujących w interesach

zegar samochodu

Często wyjeżdżasz za granicę w interesach? Podróżowanie za granicę wymaga pewnego przygotowania i zorganizowania. Podczas wyjazdu trzeba zaplanować trasę przejazdu, być w kontakcie z osobami, z którymi się współpracuje oraz trzeba znaleźć hotel do przenocowania w trasie lub u celu podróży. Te sprawy można załatwić i zorganizować dzięki aplikacjom dostępnym na telefony.

WhatsApp

Możesz pozostać w kontakcie ze znajomymi przez cały czas z WhatsApp! WhatsApp jest to najbardziej znana usługa, za pomocą której można przeprowadzać rozmowy, wysyłać wiadomości. Działa podobnie jak telefon jednak rozmowy mogą być przeprowadzane tylko z innymi użytkownikami tego programu.

Skype

Skype podobnie jak WhatsUp służy do komunikacji pomiędzy osobami. Umożliwia również wysyłanie wiadomości. Dodatkowo możliwe jest komunikowanie z osobami dostępnymi pod zwykłymi numerami telefonów po wcześniejszym opłaceniu takiej usługi. Jeśli potrzebujesz się skontaktować wystarczy tylko wybrać numer telefonu i kontynuować rozmowę. Rozmowy prowadzone z użytkownikami telefonu z zagranicy są tańsze niż w przypadku bezpośredniego połączenia. Jednak trzeba mieć dostęp do internetu

Hopper

Jeśli ktoś szuka taniego lotu ta aplikacja pomoże w tej kwestii. Podpowie u jakiego przewoźnika można znaleźć tani bilet i gdzie go kupić aby cena była atrakcyjna. Dzięki temu przeglądanie ofert lotniczych jest prostsze.

FlightAware

Program ten umożliwia monitorowanie lotów a w szczególności podaje informacje dotyczące opóźnień i czasy ich  opóźnienia i czasu odwołania. Dzięki tej aplikacji możliwe jest monitorowanie danych dotyczących lotów niezależnie od miejsca i umożliwia sprawdzanie danych na każdym z lotnisk. Za każdym razem gdy pojawi się sytuacja związana z opóźnieniem natychmiast program ten podaje to i w ten sposób nikt nie będzie zaskoczony sytuacją jaką może być na lotnisku.

Mapy Google

Martwisz się, że zgubisz drogę i tym samym spóźnisz się na spotkanie? Jesteś na lotnisku albo masz wynajęty pojazd i nie wiesz jak dotrzeć do celu? Warto skorzystać z programu przeznaczonego do wskazywaniu odpowiedniej drogi. Takim programem są popularne mapy google.

Trivago

Kiedy dotarłeś do celu czy to samolotem czy np. wynajętym samochodem z wypożyczalni warto pomyśleć o noclegu. Program ten pomoże wybrać szybko tani hotel u celu podróży lub w trakcie przejazdu. W programie dostętpne są hotele nie tylko w Europie ale na całym świecie.

Przelicznik walut Oanda

Program szczególnie polecany osobom podróżującym za granicę. Podczas podróży zagranicznej każdy będzie miał do czynienia z różnymi walutami. Dzięki programowi Oanda istnieje możliwość podejrzenia aktualnego kursu walut i możliwe jest łatwe konwertowanie ich.


Planujesz wyjazd służbowy za granicę samochodem? Zapraszamy do naszej wypożyczalni aut osobowych i dostawczych bez dodatkowych opłat związanych z wyjazdem za granicę.

Komentarze są wyłączone.