Co nas denerwuje na wakacjach

6 najczęściej zadawanych pytań dotyczących karty kredytowej
Kwiecień 23, 2018
Polityka prywatności i przetwarzanie danych osobowych
Maj 25, 2018

Co nas denerwuje na wakacjach

“Powinny być wyjątkowe a było jak zawsze”. Tak opisują często urlopowicze wyjazd na wymarzone wakacje. Wypożyczalnia nasza podjęła się zbadania co takiego denerwuje urlopowiczów podczas wyjazdów urlopowych i co jest przyczyną że wypoczynek jest zepsuty i niemiło wspominany. Większość ankietowanych na pytanie co zepsuło wakacje stwierdziło, że najbardziej przeszkadzają zachowania innych wczasowiczów. Zaskakujące? Wskazywali na dzieci płaczące w samolocie, w hotelu czy na plaży. Innych irytują pijani wczasowicze, którzy są głośni i nachalni.

Podobnie irytujący są wczasowicze, którzy kradną jedzenie z bufetu oraz rezerwujący leżaki. Nie pierwszy raz po nocy idąc do bufetu okazuje się, że większość jedzenia została zabrana. Udając się na plażę okazuje się z kolei, że leżaki są pozajmowane. Wychodzi na to, że na wakacjach trzeba się starać, żeby mieć jedzenie oraz dobre miejsce na plaży.

Równie denerwujące są turyści, którzy używają selfiesticks zawsze i wszędzie. Innym irytującym momentem jest oczekiwanie na wizytę w turystycznej atrakcji, kiedy nie spodziewałeś się długiej kolejki, którą musisz przestać.

Innym odrębnym problemem z jakim spotykają się turyści i jest stresujące to zdarzenia na lotnisku. Na pozostawienie bagaży trzeba czekać w długich kolejkach. Często limity dotyczące przewożonego bagażu jest kłopotliwe. Po zostawieniu bagażu każdy przechodzi kontrolę bezpieczeństwa i tutaj denerwujące jest oczekiwanie na kontrolę i sama kontrola. Podczas kontroli jeśli służby znajdą niewłaściwe rzeczy mogą one zostać zarekwirowane lub trzeba się ich pozbyć. Po wszystkich tych trudnościach należy odczekać aż zostaniemy wywołani do bramki: tutaj możemy się spotkać z sytuacją, że będziemy musieli odczekać na swoją kolei  aby wejść na pokład samolotu.