Wypożyczalnia lotnisko Szczecin – Goleniów

rezerwacja rent a car1

Rezerwacja telefoniczna lub internetowa

Przed przylotem do Szczecina proponujemy rezerwacje telefoniczną lub internetową samochodu.
przylot do Szczecina2

Lot samolotem na lotnisko Szczecin

Przelot samolotem i lądowanie na lotnisku w Szczecinie z dowolnego kierunku.
przekazanie auta z wypożyczalni3

Odbiór samochodu z wypożyczalni na lotnisku w Szczecinie

Odbiór wcześniej wybranego samochodu z wypożyczalni od pracownika. Podpisanie prostej i przejrzystej umowy wypożyczenia samochodu.
szerokiej drogi4

Szerokiej drogi

Po dokonaniu formalności pozostaje życzyć szerokiej drogi!

Każdy podróżujący samolotem wie, że podróż samolotem to tylko część drogi jaką przebywa się do celu. Z pokładu samolotu w nowym mieście trzeba jeszcze się przemieścić do celu czy transferem busami z lotniska, taksówką. Można też i jest to rozwiązanie polecane po dotarciu do lotniska wynajęcie samochodu z wypożyczalni z punktu odbioru na lotnisku.


Lotnisko Szczecin to jedno z największych lotnisk w regionie, które jest położone około 50km od centrum Szczecina. Stąd są regularne lotnicze połączenia z Londynem, Oslo, Warszawą czy Edynburgiem, Liverpool a także realizowane są połączenia czarterowe do wielu innych lotnisk w Europie i na świecie.


Wynajem na lotnisku Szczecin - Goleniów to jedna z naszych fachowych usług, która spełni Państwa oczekiwania. Realizujemy błyskawiczne podstawienie na to lotniska wybranego wcześniej z oferty pojazdu czy to osobowego czy busa 7 lub 9 osobowego.


Proponujemy rozwiązanie wynajmu auta z kierowcą na lotnisku lub z przejazdem do lotniska Rozwiązanie to jest alternatywą do transferu busami. Na pewno rozwiązanie jest to szybsze i dzięki niemu możemy być odwiezieni czy zawiezieni do dowolnego punktu w Szczecinie czy np. Stargardu bez potrzeby oczekiwania na inne środki transportu. Taka alternatywa dostępna jest non-stop. Dzięki temu mamy niejako komfort nie tylko w samolocie ale również po przylocie do punktu docelowego. Przewozu realizowane są komfortowymi samochodami 5, 7 i 9 osobowymi. Busy pozwalają na przejazd w większym gronie. Wypożyczalnia nasza realizujemy usługi dopasowane i przyjazne dla klienta w przyjaznej atmosferze.


Prócz wynajmu samochodu na lotnisku w Szczecinie proponujemy takie rozwiązania na lotniskach w Berlinie.