Wynajem aut luksusowych

Auto67 oferuje długo- oraz krótkoterminowy wynajem aut luksusowych w Szczecinie na bardzo korzystnych, każdorazowo dostosowywanych do osobistych oczekiwań naszych klientów warunkach. Posiadamy niezwykle rozbudowaną i wciąż rozszerzaną o nowe modele flotę ekskluzywnych aut znanych i cenionych marek, w tym między innymi BMW, Mercedes, Audi, czy Porsche, stanowiących dla siebie reklamę samą w sobie. Wśród nich znajdują się zarówno auta stworzone z myślą o codziennym użytkowaniu, jak i modele dla koneserów, nastawione raczej na obfitą w emocje jazdę sportową. Z naszych usług mogą korzystać klienci indywidualni ceniący sobie luksus, wysoką estetykę wykończeń, liczne udogodnienia i dobrą cenę auta, a także chcące zadbać o wizerunek firmy. W ramach wynajmu samochodów luksusowych świadczymy też usługi przewozowe VIP (auto z przydzielonym, wysoko wykwalifikowanym kierowcom) dedykowane zwłaszcza klientom biznesowym.

Auto na szczególną okazję

Obecne w naszej szerokiej ofercie auta luksusowe chcielibyśmy zaproponować również klientom zainteresowanym krótkoterminowym wypożyczeniem samochodu na uroczystość ślubną, wieczór panieński bądź kawalerski, imprezę okolicznościową, rozmaite eventy firmowe czy wydarzenia służące promowaniu marki, na których ekskluzywny samochód zrobi odpowiednie wrażenie na odbiorcach. Nasze samochody są chętnie wykorzystywane również na planach filmowych, teledysków czy reklam.

skoda-superb

Skoda Superb

od 175PLN/ dzieńmazda-6-new

Mazda 6 Kombi

od 175PLN/ dzieńZainteresowanych ofertą serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź osobistego z naszą firmą. Każdy z naszych klientów może liczyć na usługę dostosowaną do swoich indywidualnych oczekiwań, wierzymy zatem, że wspólnie uda nam się ustalić warunki jak najkorzystniejsze dla obu stron. Choć główna siedziba Auto67 znajduje się w Szczecinie, nic nie stoi na przeszkodzie temu, abyśmy rozpoczęli współpracę z klientami spoza regionu. Jesteśmy elastyczni, otwarci i zawsze chętni szukać nowych rozwiązań.