ul.Jagiellońska 67b Szczecin

tel. 881 67 67 67

Rezerwacja samochodów

Wcześniejsza rezerwacja w wypożyczalnia samochodów Auto67.pl to przede wszystkim gwarancja wypożyczenia auta zgodnego z Państwa preferencjami, które spełni Państwa wymagania dotyczące przewozu osób lub towaru. Proponujemy przed samąrezerwacjązpoaznać się z ofertą naszych samochodów a także stawkami uzależnionymi od ilości kilomentrów i długości najmu. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z wypożyczalnią samochodów Auto67.pl. Nasi konsultanci chętnie Państwu doradzą a także przedstawią najlepsze rozwiązania dotyczące wynajmu.

Wynajmowany samochód można odebrać naszej siedzibie lub po wcześniejszym uzgodnieniu pojazd może być podstawiony pod wskazany adres.

Ubezpieczenia

Wszystkie samochody w oferice wypożyczalni samochodów auto67.pl mają obowiązkowe ubezpieczenie OC, AC i NW. Dzięki temu zyskujecie Państwo pełny spokój w trakcie użytkowania naszych samochodów a ewentualne szkody powstałe w wyniku wypadku zostaną zniwelowane.

Czas trwania wynajmu oraz umowa

Czas trwania wynajmu samochodów rozpoczyna się w chwili udostępnienia pojazdu Najemcy. Wynajem liczony jest w oparciu o pełne doby (24h) ale możliwy jest wynajem aut szczególnie dostawczych na kilka godzin - na czas potrzebny do przewozu towarów. 

Umowa najmu samochodu osobowego i dostawczego może być sporządzona maksymalnie na 30 dni. Dla wynaju trwającego dłużej niż Wynajmy ttrwających dłużej niż 30 dni, po upływie tego okresu wystawiana jest częściowa faktura. Faktura końcowa wystawiona zostaje po zwrocie pojazdu przez Najemcę.

Prawo jazdy

Wynajmujący bądź kierowcy przez cały okres trwania wynajmu muszą posiadać ważne prawo jazdy oraz ważny dokument tożsamości.

Dodatkowy kierowca wypożyczanego pojazdu

W przypadku gdy wypożyczony samochód będzie prowadzony przez większą liczbę kierowców, prosimy o podanie ich tożsamości. Za dodatkowych kierowców nie pobieramy opłat. Te same kryteria i wymagania dotyczące dokumentów i wieku stosują się do wszystkich kierowców.

Wyjazd poza granicę Polski

W przypadku wyjazdu poza granice Polski jesteście Państwo zobowiązani do poinformowania nas o państwa planach związanych z wyjazdem poza granice.

Formy płatności

Przyjmujemy płatności kartą kredytową, kartą płatniczą, przelewem oraz gotówką.