ul.Jagiellońska 67b Szczecin

tel. 881 67 67 67


Poniżej możecie Państwo znaleźć kilka propozycji spędzenia czasu wolnego poza Szczecinem. Jeśli nie posiadacie Państwo samochodu 5, 7 czy 9 osobowego aby wybrać się rodziną lub znajomymi jest to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu samochodów osobowych.

SERENGETI PARK – poczuj prawdziwy smak dzikiej Afryki.

W Serengetti Park mamy możliwość wjazdu własnym samochodem lub Serengeti-busem na  ponad 10 kilometrowe, pełne przygód safari. W parki tym można podziwiać z bliska żyrafy, zebry i słonie i inne egzotyczne zwierzęta i dżunglę. Jest to jedyne miejsce w Niemczech, gdzie możecie spotkać ponad 200 małp, które bez ograniczeń biegają po terenie parku. Tu znajdziecie ponad 1000 swobodnie żyjących, egzotycznych zwierząt na ponad 200 hektarach powierzchni – i to nie w Afryce a między Bremą i Hanowerem.

Więcej na stronie: www.serengeti-park.de/en/welcome.html


TROPICAL ISLANDS – największa tropikalna kraina wypoczynku w Europie!

Zapraszamy do korzystania z tropikalnych atrakcji! Tropikalna wyspa to gwarancja super urlopu dla całej rodziny.

W Tropical Islands to kraina pełna egzotyki. Zapraszamy na spacery po plaży Morza Południowego, na ekspedycję po Lesie Tropikalnym oraz na relaks w Strefie Saun. Znajdziecie u nas również doskonałą gastronomię, program rozrywkowy i bogatą ofertę noclegową.

Odkryjcie świat tropików na 66 000 metrach kwadratowych (które odpowiadają powierzchni 8 boisk do piłki nożnej). W Tropical Islands czeka na Was temperatura 26 stopni, największy Las Tropikalny świata pod dachem, największa w Europie egzotyczna Strefa Saun, Morze Południowe z piaszczystą plażą o długości 200 metrów i wiele innych atrakcji. Tropical Islands są otwarte przez cały rok, przez całą dobę.

Tropical Islands to miejsce, w którym spełniło się marzenie o tropikalnej wyspie w samym sercu Europy.

Tropikalna wyspa jest otwarta przez cały rok, przez okrągłą dobę

Więcej na stronie: www.tropical-islands.de/pl/

 

LEGOLAND NIEMCY – marzenia są bliżej niż myślisz

Fascynująca mieszanka rozrywki i nauki o otaczającym nas świecie a także o  przyrodzie, technice, a wszystko podczas wyśmienitej zabawy! LEGOLAND to wspaniały park rozrywki i ogromny raj dla wszystkich miłośników klocków LEGO. Miejsce to przyciąga jak magnes rodziny z dziećmi z całego świata. Od jego otwarcia miliony dzieci i dorosłych odwiedziły miasteczko LEGOLAND w Günzburg w Niemczech. Wybierz się z rodziną na fantastyczną rozrywkę i zaproś ją do miasteczka LEGOLAND Günzburg w Niemczech. Znajdziesz tam 8 wspaniałych krain stworzonych z klocków LEGO. Bliskość do Polski sprawia, iż wiele klientów preferuje przyjechać do Günzburg’u w Niemczech aniżeli jeździć aż do Billund w Danii. Naszym klientom oferujemy jak zawsze bezpieczną i tanią usługę transportową!

Więcej na stronie: www.legoland-bowling.de

 

HEIDE PARK – zanurz się w świecie zabaw! Park dla całej rodziny!

Heide Park

Heide-Park to jeden z największych parków rozrywki w północnych Niemczech, który jest zlokalizowany  w okolicach miasta Soltau, niedaleko Hamburga. Park otwarty 1978 roku zajmuje około 85 ha powierzchni. Znaleźć tutaj można  44 rożne atrakcje skierowane do odwiedzających w każdym wieku. Większość z nich zadowoli rodziny z dziećmi. Poszukiwacze ekscytujących wrażeń również znajdą coś dla siebie. Każdego dnia w parku odbywa się siedem różnych pokazów

 

HANSA PARK – park rozrywki ulokowany na wybrzeżu


W HANSA-PARK wszyscy mają się czuć dobrze - i duzi i mali - i to najlepiej jako cała rodzinka, i najlepiej przy każdej pogodzie.

Hansa Park w Sierksdorf (Niemcy)  to park rozrywki, który na 46 ha ma 12 krain tematycznych:

 • Starodawny jarmark,

 • Kraina przygody,

 • Bonanza-City,

 • Hanzeatyckie ogrody,

 • Kraina dzieci,

 • Pomosty portowe,

 • Obóz drwali,

 • Łaskotanie nerwów,

 • Kraina piratów,

 • Cuda wodne,

 • Mexico,

 • Hansa w Europie – wycieczka w przeszłość.

Na terenie parku, nad samym morzem znajduje się  HANSA-PARK Resort. śa tutaj do dyspozycji gości cztery rodzaje zakwaterowania.

Więcej na stronie: www.hansapark.de/pl/

 

DISNEYLAND PARK – parada bajkowej rozrywki


Disneyland Park to najliczniej i najczęściej odwiedzany park rozrywki w Europie. Z liczbą prawie 13 milionów odwiedzających rocznie jest na czwartym miejscu najchętniej odwiedzanych parków rozrywki na świecie.

Na powierzchni 56 ha znajdują się krainy tematyczne:

 • Main Street U.S.A.,

 • Frontierland,

 • Fantasyland,

 • Discoveryland,

 • Adventureland.

Wizytę w Eurodisneylandzie warto podzielić sobie na 3 etapy. I są to:

 • Park Rozrywki DISNEYLAND PARK®

 • Miasteczko filmowe WALT DISNEY STUDIOS PARK®

 • Część rozrywkowa DISNEYLAND VILLAGE®

Więcej na stronie: us.disneylandparis.com/index.xhtml


PHANTASIALAND – najciekawszy park rozrywki w Niemczech

Drugi pod względem liczby odwiedzających park rozrywki w Niemczech.

Park Phantasialand oferuje wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Znajduje się tu między innymi makieta dawnego Berlina, miasteczko z Dzikiego Zachodu, Chiny sprzed tysiąca lat, Petit Paris, meksykańska wioska oraz symulator lotów kosmicznych. Szereg zjeżdżalni, basenów i innych atrakcji parku gwarantują udaną zabawę dla całej rodziny.
Twórcy Phantasialand w Brühl koło Kolonii park o powierzchni 280 tys. m2 podzielili na kilka krain. W Colorado Adventure nie wolno przegapić The Michael Jackson Thrill Ride – podróży kolejką po górach z różnicą wzniesień wynoszącą 26 m. W krainie meksykańskiej warto odwiedzić kopalnię srebra, w której woskowe figury „opowiadają” o swoim życiu i pracy. Z kolei w Space Center na gości czeka zawrotna podróż rollercoasterem w kosmosie, w całkowitych ciemnościach. Większość odwiedzających Phantasialand zastrzega, że przychodzi tu jedynie po to, by zobaczyć tajemniczą wieżę doktora Einsteina – Mystery Castle. Tylko tu można przeżyć czterdziestopięciosekundowy lot w górę na sztywnym palu w zastraszającym tempie i podnoszące poziom adrenaliny spadanie. Najnowsza atrakcja w parku jest kraina DEEP IN AFRICA oraz słynna BLACK MAMBA – jeden z najszybszych w Europie rollercoasterów, (karkołomne zjeżdżanie wśród tropikalnej roślinności afrykańskiej)

Więcej na stronie: www.phantasialand.de/en/home

 

ASTERIX PARK – potężna dawka adrenaliny


Asterix parki to tematyczny park rozrywki, który bazuje na historiach Asterixa. Jest to park szczególnie popularny ze względu na dużą liczbę rollercoasterów. Z uwagi na głównego bohatera jest to kraina bohaterów komiksów typowo francuskich: Asterix’a i Obelix’a. Kraina jest położona jest ok. 30 km na północ od Paryża. Park podzielono na 7 sektorów, które oferuje różnorodne atrakcje. Są to między innymi: spływ na tratwach przez wodospady, kilka wielkich spirali (w tym jedną z bardziej imponujących w Europie),  są również pokazy umiejętności delfinów, labirynty oraz wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Park Asterix to piękne miasteczko, z domkami po części rzymskimi, po części egipskimi, bardzo kolorowe, a wręcz cukierkowe. Na pewno zrobi miłe wrażenie na każdym dziecku.
Miasteczko Asterix'a: miasteczko Galów stworzone zostało na podstawie legendarnego komiksu autorstwa Sempe Goscinnego, który opowiada historie Francji na wesoło. Przewodnikami po krainie zabawy są tu znani nam wszystkim Asterix i Obelix. Znajduje się tu około 100 różnych zabawnych miejsc i atrakcji rozlokowanych w 6 sąsiadujących ze sobą kompleksach.

Więcej na stronie: www.parcasterix.fr/en

 

EFTELING PARK – świat bajek dla dzieci i dorosłych


Efteling to jeden z liderów parków rozrywki w Europie. 

Park zajmuje ogromny obszar z mnóstwem kafejek i restauracyjek oraz przepięknych klombów kwiatowych. Dziesiątki atrakcji czeka na dzieci i dorosłych – kilka karuzeli, Pirania River, Baśniowy Zamek, łódz kwiatowa i wielu wielu innych. Ogromne krzewy kwitnących na różowo i żółto anielskich dzwonów przyciągają wzrok, a usytuowane wokół nich ławeczki zachęcają do odpoczynku. W parku wykonano wszystko z dbałością o jakość każdego detalu od ogromnych zamków poczynając  poprzez  karuzele, a na mówiących koszach na śmieci kończąc. Wszystko to sprawia, że całość sprawia wrażenie magicznego świata, któremu ulegają łodsi i starsi,  mając zarówno lat 6 jak i 60. Atrakcji jest tak dużo, że każdy znajdzie wiele zajęć dla siebie i nawet cały jeden cały dzień zabraknie aby skorzystać ze wszystkich atrakcji.

Efteling prezentuje baśniowy świat na 72 hektarach spokojnego zielonego parku, pełnego atrakcji i wydarzeń. Bajkowe opowiadania są wyrażone np. w formie ekscytujących thrill rides, odkrywanie różnych światów i cała masa różnego rodzaju rozrywki. Szeroki zakres proponowanej rozrywki i sposoby jej prezentacji sprawiły, że Efteling jest firmą rozpoznawaną na całym świecie. Wśród otrzymanych nagród znajdują się: Applause Award za najlepszy park na świecie, Pomme d´Or i Big E Award (za najlepszy show w parkach rozrywki).


Więcej na stronie: www.efteling.co.uk