Wybór auta dostawczego z floty wypożyczalni

Kategorie samochodów w wypożyczalni samochodów auto67.pl
Lipiec 23, 2017

Wybór auta dostawczego z floty wypożyczalni

Potrzebujesz samochodu dostawczego, które jest tanie, komfortowe i które można wynająć na godziny? Jesteśmy pewni, że znajdziesz takie w naszej szerokiej ofercie aut dostawczych. Auto takie można wynająć w jednym z punktów odbioru rozmieszczonych w województwie zachodniopomorskim. Jeśli przewozisz towar pomiędzy tymi miejscowościami warto rozważyć na pozostawieniu auta w jednym z tych punktów aby nie wracać niepotrzebnie. Nasza firma zajmie się tym.

Małe auta dostawcze

Małe auta dostawcze są odpowiednie przy przewożeniu niewielkiej ilości bagaży czy towarów. Idealnym rozwiązaniem jest tutaj wybór z naszej oferty aut dostawczych  jak fiat doblo, dacia dokker czy renault trafic.  Auta te zmieszczą towary o masie do około 2800kg. Jedną z zalet takich aut jest ich prędkość. W porównaniu z większymi autami dostawczymi do 3,5T auta te są szybsze, prostsze w manewrowaniu i zużywają mniej paliwa.

Większe auta dostawcze

Auto dostawcze z maksymalną masą całkowitą do 3,5T wyróżniają się większą przestrzenią ładunkową i komfortem. Modele aut takie jak fiat ducato, renault master czy peugot boxer zapewniają bezpieczny transport do celu towarów do 3,5T. Inny argument  przemawiający za wynajmem większego auta dostawczego prócz dużej przestrzeni ładunkowej to drzwi otwierane na 270st co umożliwia łatwiejszy podjazd do ramy i załadunek towarów. Na żądanie możliwe jest wypożyczenie nawigacji do tych samochodów.

 

Dodaj komentarz